۱۴۰۲ جمعه ۷ مهر
English
صفحه اصلی
1402/03/30 آئین تکریم و معارفه سرپرست ناحیه سوخت شهرستان قائنات در محل دفتر کار فرماندار برگزار گردید
آئین تکریم و معارفه سرپرست ناحیه سوخت شهرستان قائنات در محل دفتر کار فرماندار برگزار گردید
🔻به گزارش روابط عمومی فرمانداری،  آئین تکریم و معارفه سرپرست ناحیه سوخت شهرستان قائنات با حضور دکتر محمدی فرماندار، اصغری معاون سیاسی،  امنیتی واجتماعی فرمانداری، عابدانی مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان جنوبی و رؤسای ادارات مرتبط در محل دفتر کار فرماندار برگزار گردید. 
🔸فرماندار در این جلسه بر ساماندهی وضعیت سوخت در شهرستان قائنات با همکاری جهاد کشاورزی، صمت و دستگاه های مربوطه تأکید کرد و برخورد شدید و بازدارنده با قاچاق سوخت را ضروری دانست.
🔸وی تامین سوخت خودروهای سنگین شهرستان قائنات را از اولویت‌های مهم برشمرد و ادامه داد: تمام جایگاه های سوخت در شهرستان باید به دوربین مداربسته قابل پایش و کنترل مجهز باشند.
🔸دکتر محمدی  همچنین اجرایی شدن طرح اتصال خط لوله سوخت به صورت  مستقیم به نیروگاه سیکل ترکیبی شهید کاوه قائنات را ضروری دانست.
🔸فرماندار در پایان خطاب به سرپرست جدید ناحیه سوخت، ابراز امیدواری کرد که با تعامل، برنامه ریزی، هوشمند سازی و هماهنگی با معاونت سیاسی فرمانداری و دستگاههای مرتبط، مشکلات حوزه سوخت در شهرستان قائنات حل شود.
🔸در پایان این جلسه، ضمن تقدیر از زحمات علیرضا صوفی،  احمد نخعی بعنوان سرپرست جدید ناحیه سوخت شهرستان قائنات معرفی گردید.
تعداد بازدید: 750
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal