۱۴۰۲ جمعه ۷ مهر
English
صفحه اصلی
1402/03/24 جلسه شورای مسکن شهرستان قائنات به ریاست فرماندار و با حضور مدیر کل بنیاد مسکن خراسان جنوبی،  معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری و دیگر اعضا با دستور کار بررسی آخرین وضعیت طرح نهضت ملی مسکن شهرستان قائنات در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
جلسه شورای مسکن شهرستان قائنات به ریاست فرماندار و با حضور مدیر کل بنیاد مسکن خراسان جنوبی، معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری و دیگر اعضا با دستور کار بررسی آخرین وضعیت طرح نهضت ملی مسکن شهرستان قائنات در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
🔻به گزارش روابط عمومی فرمانداری، دکتر محمدی در این جلسه با بیان اینکه یکی از اولویت‌های مهم شهرستان طرح نهضت ملی مسکن است بر تسریع در روند اجرایی پروژه‌های نهضت ملی مسکن تاکید کرد .
🔸فرماندار با بیان اینکه روند اجرای پروژه های نهضت ملی مسکن در شهرستان باید به عنوان یکی از اهداف مهم، تسریع و تدابیر زیر ساختی با جدیت بیشتری دنبال شود گفت : در شهر قائن بیشترین میزان مشارکت در این طرح را داشته ایم که همواره امیدواریم در سایر بخش ها با همکاری مردم و دستگاه های اجرایی شهرستان بتوانیم قدم بزرگی جهت خدمت به شهروندان برداریم.
🔸دکتر محمدی با اشاره به اینکه 1500 هکتار زمین به اراضی مسکونی شهر قائن الحاق شده است، افزود: زمین مربوط به ساخت درمانگاه تامین اجتماعی نیز جزئی از همین اراضی الحاقی می باشد.
🔸نماینده عالی دولت با بیان اینکه در ساخت پروژه های نهضت ملی مسکن شهرستان قائنات پیوست فرهنگی و اجتماعی مورد توجه ویژه است، گفت: ساخت مسجد، مدرسه، فضای سبز و مجموعه های ورزشی در پروژه های نهضت ملی مسکن باید لحاظ شود.
 
تعداد بازدید: 890
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal