۱۴۰۱ دوشنبه ۱۰ بهمن
English
صفحه اصلی
1401/10/19 جلسه شورای هماهنگی ثبت احوال به ریاست دکتر محمدی فرماندار برگزار شد.
جلسه شورای هماهنگی ثبت احوال به ریاست دکتر محمدی فرماندار برگزار شد.
🔻به گزارش روابط عمومی فرمانداری، جلسه شورای هماهنگی ثبت احوال شهرستان قائنات به ریاست دکتر محمدی فرماندار و با حضور معاون سیاسی، امنیتی واجتماعی فرمانداری و سایر اعضا در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
🔸فرماندار و رئیس شورای هماهنگی ثبت احوال شهرستان قائنات در این جلسه به اهمیت پوشش وقایع حیاتی و ثبت آن در مهلت قانونی و نقش آمارهای جمعیتی در برنامه ریزی ها اشاره نمود و نقش مؤثر سایر ادارات و نهادها در همکاری برای پوشش کامل وقایع حیاتی با اداره ثبت احوال را بسیار مهم ارزیابی کرد و بر رسالت ثبت احوال در جمع آوری اطلاعات وقایع حیاتی و اهمیت پوشش وقایع در شهرستان تاکید نمود.
🔸وی با تاکید بر این که باید کد پستی دقیق برای همه شهروندان نصب شود از شهرداری و اداره پست خواست تا هرچه سریعتر نسبت به رفع نواقص و نصب پلاک ثبتی و کد پستی برای کلیه شهروندان اقدام کنند.
🔸رئیس ثبت احوال شهرستان قائنات نیز در این جلسه با ارائه گزارشی از عمده فعالیت های ثبت احوال گفت: ارتقاء طرح پوشش وقایع چهارگانه حیاتی برای ما بسیار با اهمیت است. وی گفت:دهیاران می توانند در زمینه ثبت به موقع وقایع حیاتی نقش مهمی ایفاء کنند.
🔸 وی همچنین خواستار تعامل و همکاری بیشتر اعضا در امر پوشش کامل وقایع حیاتی شد.
 
 

تعداد بازدید: 207
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal