۱۴۰۱ دوشنبه ۱۰ بهمن
English
صفحه اصلی
1401/10/18 نشست کاری دکتر محمدی فرماندار شهرستان قاینات با مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی
نشست کاری دکتر محمدی فرماندار شهرستان قاینات با مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی
🔹️ به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛ صبح امروز مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی به اتفاق رئیس کمیته امداد شهرستان با حضور در محل دفتر کار فرماندار با ایشان دیدار و گفتگوکردند.

🔹️فرمانداردر این دیدار با بیان اینکه نگاه توانمند سازی خانواده های محروم در کمیته امداد ایجاد شده است، اظهار داشت: فعالیتهای این نهاد گامی ارزنده در جهت کمک به مستمندان و توسعه عدالت در جامعه می باشد.
🔹️ وی با اشاره به بهره گیری از منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) با توجه به شعار سال افزود: باید از ظرفیت‌های شهرستان قائنات در زمینه ایجاد اشتغال و درآمد زایی خانواده های تحت پوشش بیشتر استفاده شود و تمام تلاش مجموعه کمیته امداد توانمند سازی و ایجاد درآمد با ثبات برای جامعه هدف از طریق توسعه و تقویت خدمات اشتغال، مسکن و فرهنگی به ولی نعمتان تحت حمایت باشدو این کار به همت و تلاش مستمر شدنی است.

🔹️ وی ضمن تقدیر از تلاش های خالصانه کارکنان این نهاد، اقدامات صورت گرفته در زمینه های مختلف را خوب ارزیابی نمود و گفت: امیدواریم تا رسیدن به وضعیت مطلوب این روند با شتاب بیشتری ادامه یابد.

🔹️ در ابتدای این نشست عرب  مدیر کل کمیته امداد امام خمینی( ره) با ارائه گزارشی از خدمات ارائه شده به خانواده های تحت حمایت و توفیقات این نهاد و تحقق برنامه های هدف گذاری شده در بخشهای مختلف از جمله ساخت مسکن، تاسیس صندوق امداد ولایت و .... گفت: هدف مهم این نهاد توانمند سازی محرومان است.
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 204
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal