۱۴۰۱ دوشنبه ۱۰ بهمن
English
صفحه اصلی
1401/10/12 مراسم تودیع و معارفه بخشدار بخش نیمبلوک
مراسم تودیع و معارفه بخشدار بخش نیمبلوک
🔻به گزارش روابط عمومی فرمانداری، جلسه تکریم و معارفه بخشدار بخش نیمبلوک به ریاست دکتر محمدی فرماندار و با حضور مدیر کل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خراسان جنوبی برگزار شد.
🔻به گزارش روابط عمومی فرمانداری، جلسه تکریم و معارفه بخشدار بخش نیمبلوک به ریاست دکتر محمدی فرماندار و با حضور سلیمی مدیر کل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خراسان جنوبی، اصغری معاون سیاسی، امنیتی واجتماعی فرمانداری، امامان جمعه خضری دشت بیاض و نیمبلوک،  رئیس حوزه قضایی بخش،  رئیس شورای شهرستان قائنات، مسئولین، دهیاران و رؤسای شوراهای بخش برگزار شد.
🔸دکتر محمدی در این جلسه با بیان اینکه یکی از شئون عاقبت بخیری ارتباط با ولی فقیه است ، افزود: همه ما مسئولین باید با عملکرد خودمان شرایط لازم برای رسیدن به دولت امام زمان(عج) را ایجاد کنیم و همیشه در عمل خودمان اخلاص داشته باشیم.
🔸فرماندار افزود: دولت مردمی آیت‌الله رئیسی نیازمند مدیران تحول گرا می باشد و همه مدیران باید به حل مشکلات مردم کمک بکنند و ارائه خدمات به مردم را تسریع و تسهیل بکنند.
🔸وی ادامه داد: تاکید بر اجرای عدالت خواسته و مطالبه ای است که مردم از ما دارند، لذا باید ضمن اجرای عدالت برای خانواده های کم بضاعت بیشتر وقت بگذاریم.
🔸نماینده عالی دولت بخش نیمبلوک را دارای ظرفیتها و  پتانسیل های بالایی دانست که باید از این ظرفیت‌ها به خوبی استفاده شود و به این بخش توجه ویژه شود.
🔸وی از بخشدار جدید بخش نیمبلوک خواست با یک حرکت جهادی با خانواده در بخش مستقر و شبانه روزی در اختیار مردم باشد و مشکلات بخش نیمبلوک را حل و فصل نماید.
🔸رسیدگی به مسائل فرهنگی و اجتماعی، احصا مشکلات و هماهنگی با ائمه محترم جمعه از دیگر توصیه های فرماندار در این جلسه بود.
🔸فرماندار همچنین به کاظمی دستور داد که اولین دهگردشی را در مناطق محروم و عشایری برنامه ریزی کرده و ارزیابی دقیقی از بخش داشته باشد و بر اساس اولویت بندی برنامه‌های خود را تنظیم نماید.
🔸در پایان این جلسه از زحمات و تلاشهای بنی اسدی بخشدار سابق و اصغری سرپرست بخشداری تقدیر و کاظمی با حکم استاندار خراسان جنوبی بعنوان بخشدار بخش نیمبلوک معرفی گردید.

تعداد بازدید: 274
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal