۱۴۰۱ دوشنبه ۱۰ بهمن
English
صفحه اصلی
1401/10/05 نشست های تخصصی آموزه های زلزله بم
نشست های تخصصی آموزه های زلزله بم
💠  دومین روز از نشست های تخصصی آموزه های زلزله بم در خراسان جنوبی با حضور فرماندار شهرستان قائنات و سفیران بازآفرینی شهر بم برگزار گردید. 

🔸 به گزارش روابط عمومی فرمانداری، در دومین روز از برگزاری نشست های تخصصی آموزه های زلزله بم بطور همزمان در 100 شهر کشور، صبح امروز این نشست در شهر قائن با حضور دکتر محمدی فرماندار شهرستان قائنات، دکتر منتظر نماینده شرکت  بازافرینی شهری ایران، دکتر جزینی راد سفیر بم، مدیران اداره کل راه و شهرسازی خراسان جنوبی، شهردار قاین و شهرداری‌های تابعه، معتمدین و ائمه‌ جماعات محلات شهر قاین در محل شهرداری قاین برگزار گردید
🔻دکتر محمدی فرماندار در این نشست ضمن گرامیداشت سالروز زلزله شهر بم با بیان اینکه میزان خطرپذیری استان خراسان جنوبی در برابر حوادث بسیار بالاست، افزود: باید مدیریت نظام مند و یکپارچه داشته باشیم و جایگاه دستگاه های اجرایی متناسب با آسیب پذیری باشد.
🔸وی طراحی سامانه‌ ای یکپارچه،  جامع و کامل که کلیه مباحث بحران در آن لحاظ گردد را ضروری دانست که این سامانه دورنمای آینده نگر به مدیران تصمیم ساز بدهد تا در آینده شاهد مشکلات نباشیم.
🔸فرماندار با اشاره به اینکه در بافت های فرسوده نیازمند ارزیابی دقیقی هستیم، ادامه داد: اطلس آسیب‌های اجتماعی باید در هر محله مشخص باشد و متناسب با آن آسیب‌ها برنامه های لازم تعریف شود.
🔸 نماینده عالی دولت در پایان خطاب به شهرداران شهرستان قائنات بیان نمود: ارزیابی دقیقی از محلات شهرها داشته و بر اساس این ارزیابی برنامه‌های خود را تنظیم نمائید.
تعداد بازدید: 231
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal