۱۴۰۱ دوشنبه ۱۰ بهمن
English
صفحه اصلی
1401/09/30 جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان قائنات
جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان قائنات
🔻برگزاری جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان قائنات 

🔸به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛ جلسه شورای آموزش و پرورش به ریاست فرماندار و با حضور امام جمعه، معاون سیاسی، امنیتی واجتماعی فرمانداری، مدیر آموزش و پرورش و سایر اعضا با دستور کار تجلیل از برگزیدگان مسابقات فرهنگی و هنری و رتبه های برتر کنکور در محل فرمانداری برگزارشد.
🔸دکتر محمدی در این جلسه با اشاره به اهمیت آموزش و پرورش و نقشی که می تواند این دستگاه در تربیت و پرورش آینده سازان ایفا کند گفت: توجه به مسائل و مشکلات آموزش وپرورش ضروری است و انتظار می رود همگان در جهت ارتقاء فعالیتهای آموزشی و پرورشی گام بردارند.
🔸وی با اشاره به بازدید صورت گرفته روز جاری از مدارس‌ روستایی بخش سده، افزود: مدارس قدیمی نیازمند توجه بیشتری می باشد و باید پیگیری لازم در جهت نوسازی این مدارس صورت پذیرد.
🔸فرماندار ادامه داد: تا پایان سال باید یک برنامه زمانبندی دقیقی در حوزه جهاد تببین تنظیم و محورها و نوع فعالیت مشخص و مباحث آسیب های اجتماعی در آن دیده شود.
🔸وی استفاده از ظرفیت‌های حوزه‌های علمیه و سپاه را نیز در این خصوص ضروری دانست.
🔸رئیس شورای آموزش و پرورش با اشاره به اینکه قائنات به گذشته خود افتخار می کند، ادامه داد: بایستی افق 10 ساله متناسب با وضعیت مدارس مشخص شود و مشکلات فضاهای آموزشی شهرستان کاهش یابد.
🔸مهندس اسماعیل زاده مدیر آموزش و پرورش شهرستان نیز در این جلسه با ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در این مدیریت از زحمات تمام اعضاء که در راستای حمایت از برنامه های آموزش و پرورش همکاری و حمایت داشته اند تقدیر و تشکر کرد و ابراز امیدواری کرد که این همکاری ها و حمایت ها به صورت مستمر تداوم یابد.
 
تعداد بازدید: 315
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal