۱۴۰۱ دوشنبه ۱۰ بهمن
English
صفحه اصلی
1401/09/27 مراسم گرامیداشت روز شهرستان قائنات
مراسم گرامیداشت روز شهرستان قائنات
💠  با حضور طالبی معاون سیاسی، امنیتی واجتماعی استاندارخراسان جنوبی، فرماندار قائنات،  نماینده مردم شریف قائنات و زیرکوه،  امامان جمعه شهرستان،  معاونین فرماندار،  مسئولین و مردم ولایت مدار شهرستان قائنات مراسم گرامیداشت روز شهرستان قائنات به مناسبت 22 آذر ماه سالروز شهادت شهدای انقلاب، در محل حسینیه سردار سلیمانی برگزار گردید.
🔹معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گفت: گروه های مختلف مردم خراسان جنوبی با حضور چشمگیر خود در مراسم استقبال از آیت الله رئیسی حماسه  آفریدند. 
🔹به گزارش روابط عمومی فرمانداری قائنات؛ سید محمد رضا طالبی با بیان این مطلب در مراسم روز قاینات بیان داشت: این حماسه، این افتخاری بزرگ برای مردم خراسان جنوبی است.
🔹وی ضمن ابلاغ سلام استاندار، تصریح کرد: مردم قاینات سهم خیلی خوبی در استقبال از رئیس جمهور داشتند. 
🔹معاون استاندار گفت: با وجود این که این شهرستان دارای شاخصه های بسیاری است اما شما روز قاینات را با نام و یاد شهدا رقم زده اید که این موضوع افتخاری برای شماست که با انجام این کار یاد و خاطره شهدا را زنده نگاه داشته اید.
🔹طالبی تصریح کرد: از اولین روزهای بعد از پیروزی انقلاب که امام (ره) با رهنمودهای پیامبر گونه خود دست رد به سینه دشمنانی زد که هدفی جز غارت منافع غنی ایران نداشتند، در صدد براندازی نظام اسلامی ایران برآمدند وتا کنون از انجام هیچ اقدامی درنگ نکرده اند.
🔹وی با اشاره به تحریم های ظالمانه دشمن ادامه داد: این که دشمن درصدد ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی ایران برآمده نشانگر اقتدار نظام است و گرنه چرا این کار را درخصوص عربستان و کشورهای عربی انجام نمی دهند.
🔹معاون استاندار اظهار کرد: اگر دشمن بخواهد کوچکترین ضربه ای را به نظام اسلامی ایران وارد کند، توانایی آن را داریم که قبل از رسیدن به مرزهای ایران، آن را به خودشان برگردانیم.
🔹طالبی افزود: در گذشته بعضی انجام امور زیربنایی را منوط به توافق در برجام و رابطه با کشورهای اروپایی و آمریکا می دانستند که هنوز هم این رویکرد در جامعه وجود دارد .
🔹وی با بیان این که گروه های جهادی محور مقاومت در دنیا حرف های بسیاری برای گفتن دارند ، تصریح کرد: هر چند دشمن درصدد انجام انقلاب مخملی در ایران است اما غافل از این می باشد که نظامی که با خون شهدا به پیروزی رسیده، به این راحتی از بین نمی رود.
🔹شایان ذکر است؛ در پایان این مراسم از 10 نفر از مدال آوران المپیادهای دانش آموزی شهرستان قاینات تجلیل شد. 

تعداد بازدید: 263
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal