۱۴۰۲ يکشنبه ۱۴ خرداد
English
صفحه اصلی
1401/03/28 جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان قائنات
جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان قائنات
🔸اصغری در این جلسه ضمن تبریک کسب رتبه برتر استانی ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان قائنات، این موفقیت را حاصل تلاش، تعامل، همفکری و احساس مسئولیت همه اعضای ستاد عنوان نمود و افزود؛ یکی از امتیازات این جلسات آشنا شدن مسئولین ادارات‌ با مشکلات جامعه جوان و نوجوان و تلاش در جهت رفع آنها می باشد.
🔸وی عدم اطلاع از مشکلات جوانان و نوجوانان را باعث شکاف اجتماعی بین این قشر عزیز و مسئولین عنوان نمود و افزود: در صورتی که قانون اجازه دهد، مشاورین جوان در ادارات فعالیت نمایند.
🔸اصغری اضافه کرد: دستگاههای فرهنگی باید برای فصل تابستان برنامه داشته باشند و احساس مسئولیت کنند و این برنامه‌ها باید نتیجه مطلوب داشته باشد.
🔸وی تاکید کرد: جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان در بخش‌ها و با محوریت بخشداران برگزار و خانه های ورزش روستایی با نظارت اداره ورزش و جوانان و با همکاری بخشداران و دهیاران فعالیت داشته باشند.
🔸وی در پایان با تاکید بر اینکه هر دستگاه اجرایی در فصل تابستان حداقل یک برنامه اجرایی ویژه فرزندان پرسنل داشته باشد، افزود: در واحدهای تولیدی و کارخانجات نیز برنامه های مدون توسط اداره صمت و تعاون، کار و رفاه اجتماعی ارائه شود.
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 710
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal