۱۴۰۱ يکشنبه ۵ تير
English
صفحه اصلی
1401/03/22 به مناسبت هفته جهاد کشاورزی صورت پذیرفت
به مناسبت هفته جهاد کشاورزی صورت پذیرفت
اصغری معاون فرماندار در این نشست با بیان اینکه جهاد سازندگی نهادی انقلابی بود، که در تاریخ 27 خرداد 1358 به فرمان امام خمینی(ره) با شعار رسیدگی به مناطق محروم و دور افتاده در ایران اسلامی  تأسیس شد، افزود: انتخاب این عنوان برگرفته از شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی بود.
🔸وی ضمن تشکر از جهادگران پرتلاش در مجموعه جهادکشاورزی شهرستان گفت: جهاد کشاورزی یکی از ادارات مهم و تأثیرگذار می باشد که از تفکری دارای روحیه سازندگی شکل گرفته و این فرهنگ جهادی ارزشیست که در تاریخ کشور ماندگار خواهد بود.
🔸اصغری خطاب به حاضرین، موسوی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قائنات را نیرویی جهادی و پر انرژی خواند که در کنار مدیران و کارکنان با تجربه و دلسوز حوزه جهادکشاورزی در بطن جامعه و مردم می باشند.
🔸وی با اشاره به اینکه بیشترین ارباب رجوع در ادارات مربوط به حوزه جهادکشاورزی می باشد، افزود: سعی شود قوانین و دستورالعمل ها را به سمت و سویی ببریم که به نفع ارباب رجوع و تولید کننده باشد و اما قانون هم نباید شکسته شود.
🔸وی یکی از مشکلات کشاورزان را حضور دلالان در زنجیره تولید و مصرف دانست و افزود: بایستی در بحث شرکت‌های پخش و توزیع فعال باشیم و شرکت تعاونی های روستایی را تقویت کنیم و تولیدات و کالاهای اساسی روستائیان از طریق این شرکت‌ها خرید و فروش‌ شود و ارتباطات گسترده با دیگر نقاط کشور داشته باشند.
🔸وی در پایان خواستار حضور کارشناسان  جهادکشاورزی در مزارع، باغات و ارائه مشاوره های لازم به کشاورزان محترم شهرستان قائنات گردید.

🔸 در ابتدای این نشست، مهندس موسوی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قائنات ضمن تشریح پتانسیل ها و استعدادهای موجود، گزارش کاملی از فعالیت ها و اقدامات انجام شده در حوزه جهادکشاورزی شهرستان قائنات را ارائه نمود.
1401/03/22
 
 
 
 
تعداد بازدید: 119
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal