۱۴۰۱ يکشنبه ۵ تير
English
صفحه اصلی
1401/03/10 جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان قائنات
جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان قائنات
کارگروه آرد و نان شهرستان قاینات با دستور کار پیگیری مصوبات قبلی و بررسی درخواست‌های واصله به دبیرخانه کارگروه برگزار گردید. 

🔹 به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛ جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان به ریاست حمیدرضا برات زاده سرپرست فرمانداری و با دستور کار پیگیری مصوبات قبلی و بررسی درخواست‌های واصله به دبیرخانه کارگروه و با حضور سایر اعضاء در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
🔸سرپرست فرمانداری شهرستان قائنات  در این جلسه با بیان اینکه هدفمندی و عادلانه کردن یارانه‌ها دغدغه جدی دولت می باشد؛ افزود: باید دولت را در به ثمر رسیدن این طرح کمک و در عین حال باید وضعیت موجود را مدیریت کنیم.
🔸وی نظارت جدی بر کیفیت و میزان پخت نانوایان را تا زمانی که زیر ساخت‌های لازم برای طرح جدید آماده شود، ضروری دانست و بر ساماندهی بهتر توزیع آرد خام روستایی و عشایری تاکید نمود.
🔸برات زاده  همچنین  نصب دوربین در تمام نانوایی‌های سطح شهرستان را ضروری عنوان کرد و افزود: با آسیب شناسی دقیق و ارائه راهکارهای اجرایی و البته با نظارت مستمر، برخورد با متخلفین و تشویق واحدهای تولید کننده نان مناسبت، برکیفیت نان افزوده که در این زمینه جهاد کشاورزی ماموریت دارد تمهیدات لازم را  انجام دهد.

🔸در ادامه جلسه درخواست های واصله به دبیرخانه کارگروه مورد بررسی قرار گرفت.
 
 
 
 

تعداد بازدید: 218
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal