۱۴۰۱ يکشنبه ۵ تير
English
صفحه اصلی
1401/03/03 مراسم تکریم و معارفه بخشدار بخش نیمبلوک
مراسم تکریم و معارفه بخشدار بخش نیمبلوک
🔰 مدیر کل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خراسان جنوبی در مراسم تکریم و معارفه بخشدار نیمبلوک:
هدف از مدیریت سیاسی فضا، ایجاد امنیت و توسعه پایدار می باشد.

🔻 به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛ عصر امروز "محمدی" مدیر کل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری در مراسم تکریم و معارفه بخشدار بخش نیمبلوک خطاب به بخشدار جدید بخش نیمبلوک عنوان کرد: با مسئولیت شناسی دقیق، استفاده از دیدگاه نخبگان و نگاه به آینده در جهت خدمت رسانی بهتر به مردم شریف بخش نیمبلوک تلاش نمایید. 

🔸حمیدرضا برات زاده سرپرست فرمانداری شهرستان قائنات نیز با تبریک سالروز آزاد سازی خرمشهر گفت: سوم خردادماه برگ زرین تاریخ مقاومت ایران اسلامی و حماسه اقتدار و استقامت ملت ایران است.
🔹 وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه این دولت آمده است تا کار صادقانه انجام بدهد افزود :  دولت انقلابی شجاعانه به میدان آمدو طرح عادلانه کردن و مردمی کردن یارانه‌ها را اجرا کرد.

🔸وی با اشاره به اینکه این دولت، دولتی متفاوت است خاطر نشان کرد: هر وقت کاری در کشور انجام شد که دشمنان ناراحت شدند، به صداقت و درستی کار ایمان بیاورید و لذا می بینید که دشمنان از طرح عادلانه کردن یارانه ها نارحت هستند و این بدان معناست که کار دولت انقلابی کاملا درست بوده است.

🔹 برات زاده خطاب به بخشدار جدید نیمبلوک افزود : انتظار دارم  با قید فوریت سند توسعه برای بخش نیمبلوک تهیه و موانع اصلی مسیر توسعه شناسایی و برای حل آنها ایده جدید ارائه شود.

🔸 وی با اشاره به اینکه با شروع به کار بخشدارجدید تحول  باید در بخش نیمبلوک دیده شود افزود: کار شبانه روزی، تلاش مضاعف و خستگی‌ناپذیر و روی گشاده با مردم، باید سرلوحه کار قرار گیرد.

🔰 همچنین در پایان این مراسم از زحمات و تلاش‌های "مهدی خسروی نوغاب" بخشدار سابق قدردانی و "محمد رضا بنی اسدی" بعنوان بخشدار جدید بخش نیمبلوک معارفه گردید.
 
 
 
 
تعداد بازدید: 251
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal