۱۴۰۱ پنج شنبه ۲۹ ارديبهشت
English
صفحه اصلی
1401/02/21 دکتر اربابی مدیر کل بیمه سلامت خراسان جنوبی با حضور در فرمانداری با نماینده عالی دولت در شهرستان قائنات دیدار و گفتگو کرد.
دکتر اربابی مدیر کل بیمه سلامت خراسان جنوبی با حضور در فرمانداری با نماینده عالی دولت در شهرستان قائنات دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی  فرمانداری شهرستان؛ دکتر اربابی مدیر کل بیمه سلامت خراسان جنوبی با حضور در فرمانداری با نماینده عالی دولت در شهرستان قائنات دیدار و گفتگو کرد.

🔹برات زاده سرپرست فرمانداری قائنات  ضمن تشکر از تلاشهای مدیریت بیمه استان در خصوص مزایای طرح نسخه نویسی الکترونیکی گفت؛ اجرای این طرح موجب کاهش مراجعات به ادارات جهت تمدید یا تعویض دفترچه، کاهش هزینه های سفر،ترافیک شهری  و ...می شود.
وی در ادامه با بیان اینکه باید تمام تلاش خود را در حوزه بیمه داشته باشیم افزود: طی دوسال گذشته با توجه به تاثیر ویروس منحوس کرونا  بر زندگی مردم ومشکلات آن در حوزه سلامت نیز باید تمامی همت خود را در جهت رفع مشکلات مردم شریف شهرستان قائنات انجام دهیم.

در ابتدای این دیدار مدیر کل بیمه سلامت خراسان جنوبی با بیان  اقدامات ارائه شده ودر دست اقدام در حوزه بیمه سلامت ، وضعیت طرح نسخه نویسی الکترونیکی و آمار همکاری پزشکان شهرستان را تشریح و انتظارات شهرستانی را تبیین نمود.
 
 
 

تعداد بازدید: 71
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal