۱۴۰۱ پنج شنبه ۲۹ ارديبهشت
English
صفحه اصلی
1401/02/18 نشست کاری حمیدرضا برات زاده سرپرست فرمانداری شهرستان قائنات با مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی
نشست کاری حمیدرضا برات زاده سرپرست فرمانداری شهرستان قائنات با مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی
🔰برات زاده سرپرست فرمانداری:

🔻حق و حقوق کارگران باید به موقع، جامع و کامل پرداخت شودو امنیت شغلی نیز باید برای کارگران فراهم شود.

🔻برات زاده در نشست با اشرفی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی و غلامی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان قائنات افزود: سرکشی و عرض خداقوت به کارگران و کارفرمایان باید در دستور کار اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان قائنات قرار گیرد. 

🔻وی ضمن تشکر از خدمات و تلاشهای مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، ارائه خدمات بهتر و بیشتر به جامعه کارگری و همچنین رفع مشکلات این قشر زحمتکش را در شهرستان قائنات خواستار شد.
 
🔻 برات زاده  در پایان افزود:حرکت چرخ‌های تولید، با دست­ های این قشر کوشا و زحمت‌کش ممکن می­ شود و هفته کار و کارگر فرصتی مناسب برای ارج نهادن به فرهنگ کار و تقدیر از تلاش­ های این قشر توانمند جامعه است.
🔻در ابتدای این نشست مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گزارشی پیرامون موضوعات مختلف از جمله ؛ تشکیل تعاونی های دانش بنیان، حقوق و دستمزد کارگران، واحدهای نمونه کارگری، تبدیل وضعیت کارگران سیمان قاین ، عدم اشتغال اتباع بیگانه و...ارائه نمود.
 
 
تعداد بازدید: 62
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal