۱۴۰۱ پنج شنبه ۲۹ ارديبهشت
English
صفحه اصلی
1401/02/15 نشست کاری حمیدرضا برات زاده سرپرست فرمانداری شهرستان قائنات با دکتر اسحاقی نماینده و خسروی مدیر کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی
نشست کاری حمیدرضا برات زاده سرپرست فرمانداری شهرستان قائنات با دکتر اسحاقی نماینده و خسروی مدیر کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی
برات زاده  در این دیدار ضمن عرض خیرمقدم و تبریک انتصاب مدیر کل محترم و همچنین تقدیر و تشکر از اقدامات اداره کل ورزش و جوانان استان بیان نمود : شهرستان قائنات از ظرفیت بالایی در عرصه ورزش برخوردار است و خواستار برنامه ریزی و پیگیری هر چه بیشتر مدیرکل ورزش و جوانان در حوزه‌های مختلف ورزشی به ویژه توجه بیشتر به هیئت‌های ورزشی ، ورزش قهرمانی و حرفه‌ای  شد.
🔹وی افزود: یکی از دغدغه‌های اساسی ما در حوزه ورزش و جوانان، بی عدالتی در توزیع اعتبارات ورزشی می باشد که تاکنون در حق شهرستان اجحاف صورت گرفته است. 
🔹برات زاده با اشاره به پرورش ورزشکاران و قهرمانان متعدد ملی افزود: شرایط و جایگاه کنونی ورزش شهرستان قائنات باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد.
🔹وی با اشاره به نواقص پروژه استخر شنا، خواستارتخصیص اعتبارات لازم جهت شروع پروژه ورزشگاه 2500 نفری قائن، تکمیل سالن‌های ورزشی نیمه کاره، رفع مشکل کمبود نیرو دراداره ورزش و جوانان شهرستان، رفع مشکل زمین ورزشی روستای دهشک و ... گردید.
🔹برات زاده خطاب به مدیر کل تصریح کرد: امیدواریم با پیگیری‌های جنابعالی، شاهد گشایش‌های خوبی در  زمینه ورزش وجوانان شهرستان باشیم.
🔹مدیر کل ورزش و جوانان استان نیز ضمن تقدیر از توجه و  حمایت های فرماندار و مجموعه دستگاه های مربوطه در حوزه ورزش شهرستان گفت: شهرستان قائنات در حوزه های مختلف خصوصا ورزش دارای نقاط قوت و پتانسیل خوبی می باشد و تلاش خواهیم کرد که بیش از پیش به این شهرستان توجه شود.

 
 
 
 
تعداد بازدید: 72
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal