۱۴۰۱ پنج شنبه ۲۹ ارديبهشت
English
صفحه اصلی
1401/02/10 همایش گرامیداشت روز ملی شورا در بخش نیمبلوک شهرستان قائنات برگزار گردید.
همایش گرامیداشت روز ملی شورا در بخش نیمبلوک شهرستان قائنات برگزار گردید.
🔶 حمیدرضا برات زاده سرپرست فرمانداری شهرستان قائنات در این همایش ضمن تبریک روز شورا با اشاره به اینکه در تقویم رسمی کشور روز نهم اردیبهشت ماه به عنوان روز شوراها نامگذاری شده است، اظهار داشت: هدف از برگزاری این همایش تقدیر و قدردانی از زحمات اعضای شورای اسلامی می باشد که در راستای عمران و آبادانی شهرها و روستاها در تلاش هستند.  
🔸برات زاده با اشاره به اینکه شوراهای اسلامی شهر و روستا یکی از ارکان مهم تصمیم گیری و تبلور اراده مردم در حاکمیت و اداره کشور است اظهار داشت شوراها نقش مهمی در عمران و آبادانی شهر ها و روستاها ایفا می کنند و ما مسئولین وظیفه داریم در راستای رفع مسائل و مشکلات شوراها و مردم در تلاش باشیم .
 🔸وی افزود: شوراها نماد مردم سالاری و مشارکت مردم درتصمیم گیری هاست و باید از همه‌ظرفیت ها برای تقویت این نهاد استفاده شود.
🔸شایان ذکر است، نماینده عالی دولت در این مراسم از حضور مردم شریف قائنات در راهپیمایی عظیم روز جهانی قدس علیه صهیونسیم بین‌الملل و حمایت جانانه از مقاومت ملت مظلوم و قهرمان فلسطین تشکر کرد.
🔶  در ابتدای این همایش مهندس خسروی بخشدار نیمبلوک هم ضمن تبریک روز شورا توضیحات مفصلی در خصوص وظایف شوراها را ارائه و بر شفاف سازی و قانونمداری در انجام وظایف تاکید کرد.
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 96
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal