۱۴۰۰ سه شنبه ۲۷ مهر
English
صفحه اصلی
1400/07/10 کمیته امداد با نام حضرت امام خمینی (ره) نامگذاری شده و تنها نهادی است که امام راحل (ره) اجازه دادند به این نام مزین شود
کمیته امداد با نام حضرت امام خمینی (ره) نامگذاری شده و تنها نهادی است که امام راحل (ره) اجازه دادند به این نام مزین شود

مهندس کریمی فرماندار قائنات در جلسه گزارش اقدامات امداد و بررسی مسائل و درخواست های کمیته امداد شهرستان قائنات و شهرهای تابعه شهرستان که با حضور بختیاری رئیس کمیته امداد حضرت امام (ره) کشور، امام جمعه قائن، نماینده، مدیرکل کمیته امداد امام(ره) خراسان جنوبی،برگزار گردید؛ اظهار داشت: با مدیریت عالمانه جنابعالی و مدیرکل، مدیران شهرستان قائنات بهترین کارآیی و بهره وری را در حوزه مدیریت اجرایی در کمیته امداد حضرت امام (ره) در شهرستان قائنات داشته اند.

فرماندار در ادامه، بیان داشت: طی دو سال گذشته 580 واحد مسکونی برای افراد تحت پوشش کمیته امداد با کمک بلاعوض و تسهیلات کم بهره احداث گردیده است و 450 کولر در سال جاری توزیع گردیده است. ولی نیازمند به تأمین تجهیزات برای خوابگاه دانش آموزی کمیته امداد شهرستان با زیربنای 1400 متر مربع هستیم.

-درخواست کمک بلاعوض برای انجام لوله کشی گاز منازل مددجویان و همچنین کمک برای تأمین سیستم گرمایشی منازل آنان

-مساعدت جهت ساخت ساختمان اداری کمیته امداد شهر خضری دشت بیاض که قدیمی است و احداث ساختمان اداری کمیته امداد در آرین شهر به دلیل اینکه این شهر فاقد ساختمان اداری می باشد.

 
 
تعداد بازدید: 139
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal