۱۴۰۰ دوشنبه ۵ مهر
English
صفحه اصلی
1400/06/22 مهمترین نیاز شهرستان، همدلی، همراهی و استفاده از تمامی ظرفیت های غنی منابع انسانی برای تعالی، توسعه و پیشرفت است
مهمترین نیاز شهرستان، همدلی، همراهی و استفاده از تمامی ظرفیت های غنی منابع انسانی برای تعالی، توسعه و پیشرفت است

مهندس کریمی فرماندار در جلسه انتخابات شورای اسلامی شهرستان قائنات، عنوان نمود: مهمترین نیاز شهرستان، همدلی، همراهی و استفاده از تمامی ظرفیت های غنی منابع انسانی برای تعالی، توسعه و پیشرفت است.

کریمی گزارشی از اهم اقدامات انجام شده و چالش ها و مشکلات فرآروی شهرستان بیان نمود و تأکید نمود: با داشتن راهبرد، سیاست گذاری، برنامه ریزی و پیگیری می توانیم در اثربخشی برنامه ها و رضایت مندی شهروندان مؤثرتر قرار بگیریم.

فرماندار ضمن قدردانی از حضور و مشارکت باشکوه مردم در انتخابات 28 خرداد ماه، اظهار داشت: اساس توسعه توجه به مبانی فرهنگی است. خانواده سالم، شکوفا، خانواده آرام با فضایی گرم همراه با محبت برای رشد و اعتلای فکری، معنوی و اخلاقی جامعه بسیار مهم است.

ایشان، بیان داشت: نقش شوراهای اسلامی در انعکاس مطالبات مردم، پیگیری چالش ها و معضلات تا حصول نتیجه بسیار حائز اهمیت است.

برپایه این گزارش در پایان جلسه با رأی گیری محمد مهدی ولیان بعنوان رئیس شورای اسلامی شهرستان قائنات، محمدرضا قرائی بعنوان نماینده شهرستان در شورای اسلامی استان و رضا قیاسی پور بعنوان نائب رئیس شورای اسلامی شهرستان قائنات انتخاب شدند.

 
 
 
تعداد بازدید: 112
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal