۱۴۰۰ دوشنبه ۵ مهر
English
صفحه اصلی
1400/06/07 عصر امروز در ششمین روز از هفته دولت صورت پذیرفت؛7 شهریور 1400
عصر امروز در ششمین روز از هفته دولت صورت پذیرفت؛7 شهریور 1400

 

🔻دیدار مهندس کریمی فرماندار قائنات و نماینده با عشایر روستای جان میرزا و تحویل 37 پنل خورشیدی به ارزش هر پنل 10 میلیون تومان جمعا 370 میلیون تومان که هر یک از عشایر عزیز فقط مبلغ 900 هزار تومان از هزینه آنرا پرداخت نموده اند. مابقی هزینه ها توسط وزارت نیرو پرداخت شده است.

🔻 دیدار با اهالی روستای عشایری عباس آباد میم و افتتاح گاز رسانی به روستای عباس آباد میم به نمایندگی از 18 روستای عشایری شهرستان با اجرای 94 کیلومتر شبکه توزیع و نصب 275 علمک و بهره مندی 344 خانوار با اعتبار بالغ بر 24 میلیارد و 500 میلیون تومان  

🔻افتتاح مجتمع آموزشی چند منظوره فنی و حرفه ای ریحانه واقع در شهر قائن که دارای 4 کارگاه، آرایش و پیرایش تخصصی و عمومی، صنایع دستی و طراحی دوخت بانوان با ایجاد اشتغال برای 12 نفر مستقیم با اعتبار 200 میلیون تومان

🔻 بازدید از واحد تولید آجر سفال طاها ( اقای آسوده ) واقع در حاشیه محور قائن گناباد ( گریمنج ) این واحد تولیدی پنجمین واحد تولیدی راکد شهرستان است که در سالی که مزین به ( تولید، پشتیبانی ها، مانع زادیی ها) می باشد؛ به چرخه تولید برگشته است. این واحد با ایجاد اشتغال 18 نفر مستقیم قادر است روزانه 100 هزار قطعه آجر سفال تولید نماید.

شایان ذکر است در این مراسمات محمدی امام جمعه شهر خضری دشت بیاض، نماینده ولی فقیه در اداره کل عشایر خراسان، مدیرکل عشایر، مدیرکل شرکت گاز استان و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی فرماندار را همراهی می کردند.

 
 
 
تعداد بازدید: 144
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal