۱۳۹۹ دوشنبه ۲۹ دي
English
صفحه اصلی
1399/10/24 طی روز جاری جلسه شورای پدافند غیرعامل شهرستان برگزار گردید.
طی روز جاری جلسه شورای پدافند غیرعامل شهرستان برگزار گردید.

طی روز جاری جلسه شورای پدافند غیرعامل شهرستان برگزار گردید.

کریمی فرماندار شهرستان در این جلسه بیان داشت: صرفه جویی را باید از ادارات و نهادهای دولتی شروع کنیم، ادارات باید آمادگی لازم را برای ارائه خدمات در زمان بحران و قطعی برق و گاز داشته باشند.

سپس در این جلسه تصمیماتی به شرح ذیل اتخاذ گردید:

1.    کلیه اماکن دولتی عمومی و خصوصی در طول روز نهایت صرفه جویی در مصرف گاز و برق معمول داشته و روشنایی شب محوطه سازمان ها و ادارات با حداقل ممکن صورت پذیرد.

2.       کلیه ادارات دولتی و غیر دولتی، مراکز آموزشی و نظامی( بخش های اداری) موظفند موتورخانه های اصلی خود را از ساعت 14 تا 6 صبح روز بعد خاموش نمایند. همچنین موظفند این الزام را در تمامی ساعات روز های پنجشنبه و تعطیل رسمی نیز رعایت نمایند.

3.       شهرداران تابعه نسبت به قطع برق کلیه بوستانها و پارکهای سطح شهرستان اقدام و با به کار گیری نیرو در طول شب نسبت به حفاظت و صیانت از بوستان ها، پارک ها و سایر اماکن عمومی اقدام نمایند.

4.       اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان نسبت به قطع برق پارک جنگلی اقدام و با به کار گیری نیرو نسبت به تامین امنیت و حفاظت از تأسیسات پارک اقدام نماید.

5.       مقرر گردید جهاد کشاورزی به کلیه جامعه هدف خود ( مرغداری ها، گلخانه ها و... ) ابلاغ نماید برای تهیه و آماده به کار نمودن ژنراتور برق اضطراری اقدام نمایند.

 


تعداد بازدید: 54
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal