۱۳۹۹ دوشنبه ۲۹ دي
English
صفحه اصلی
1399/10/23 سردار شهید حاج قاسم سلیمانی متعلق به تمامی ملت های آزاده و همه جنبش های آزادیخواه جهان است
سردار شهید حاج قاسم سلیمانی متعلق به تمامی ملت های آزاده و همه جنبش های آزادیخواه جهان است

با حضور مهندس کریمی فرماندار،امام جمعه قائن، جناب سرهنگ هزاری معاون سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی،فرماندهان نظامی و انتظامی و دیگر اعضا، سی امین جلسه ستاد شهرستانی مدیریت بیماری کرونا شهرستان قائنات با محوریت طرح سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

مهندس کریمی فرماندار در سی امین جلسه ستاد شهرستانی مدیریت بیماری کرونا شهرستان قائنات که با محوریت طرح سردار شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار گردید؛ تأکید نمود: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی متعلق به تمامی ملت های آزاده و همه جنبش های آزادیخواه جهان است.

کریمی در ادامه با اشاره به اینکه سردار سلیمانی یک فرهنگ و یک مکتب است؛ بیان داشت: طرح شهید سلیمانی در شهرستان قائنات با همراهی همه مسئولین ذیربط و بسیجیان با رعایت راهبردهای هفت گانه از موفق ترین شهرستان های کشور در اجرای این طرح می باشد.

فرماندار همچنین، افزود: از ابتدای شیوع کرونا در شهرستان قائنات تا کنون 2428 نفر مبتلا به بیماری کرونا شده اند که از این تعداد 124 نفر از شهروندان عزیز قائنات جان باختند.

ایشان در پایان، تصریح نمود: به هر میزان رعایت پروتکل های بهداشتی را شاهد باشیم، میزان مبتلایان و آمار فوتی ها کاهش می یابد. ساده انگاری و عادی انگاری مهمترین تهدید است که امید است کل جامعه شهرستان با رعایت پروتکل های بهداشتی به جامعه ایمن و سالم کمک نمایند.

 
 
 
تعداد بازدید: 97
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal