۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۳ آذر
English
صفحه اصلی
1399/08/21 موفقیت در بحران، نیازمند نگاه پیشگیرانه است
موفقیت در بحران، نیازمند نگاه پیشگیرانه است

با حضور مهندس کریمی فرماندار قائنات و مسئولین جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان قائنات در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

مهندس کریمی فرماندار قائنات در جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان قائنات، تأکید نمود: موفقیت در بحران، نیازمند نگاه پیشگیرانه است؛ اظهار داشت. به هر میزان که بتوانیم نسبت به افزایش توانمندی قبل و حین بحران اقدام نمائیم؛ شاهد کاهش خسارات جانی و مالی حوادث غیر مترقبه خواهیم بود.

فرماندار در ادامه با اشاره به اینکه داده های هواشناسی در چند روز آینده کاهش دما و نزول رحمت الهی را درپی خواهد داشت؛ خطاب به کلیه مسئولین دستگاه های اجرایی تأکیداتی به شرح ذیل داشتند و خاطرنشان نمود:

-کلیه مدیران اقدامات پیشگیرانه را در رابطه با کاهش خسارت ناشی از سرمازدگی و باران های احتمالی بطور جد در دستور کار خویش قرار دهند.

-با توجه به محدودیت اعتبارات، اولویت کار دستگاه ها انجام اقدامات در حوزه مدیریت بحران به ویژه در بحث پیشگیری و کاهش خسارت های احتمالی جانی و در حوادث غیر مترقبه مدنظر باشد.

-جلوگیری از هرگونه ساخت و ساز های غیر مجاز در حریم رودخانه ها

-ترقیب کشاورزان به بیمکه محصوات کشاورزی

-آگاهی رسانی به کشاورزان به منظور جمع آورزی سریع محصولات کشاورزی و پیگیری اطلاعیه های هواشناسی به منظور پیشگیری و کاهش خسارت های ناشی از حوادث غیر مترقبه از جمله: سرمازدگی، سیل و غیره

 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 151
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal