۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۳ آذر
English
صفحه اصلی
1399/08/07 شیوع بیماری کرونا تمامی حوزه های ( اقتصادی، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و روابط بین الملل را متأثر نموده است
شیوع بیماری کرونا تمامی حوزه های ( اقتصادی، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و روابط بین الملل را متأثر نموده است

با حضور مهندس کریمی فرماندار قائنات و دیگر مسئولین، جلسه شورای اداری شهرستان قائنات در محل سالن اجتماعات شهرداری قائن برگزار گردید.

 مهندس کریمی فرماندار در جلسه شورای اداری شهرستان قائنات،اظهار داشت:شیوع بیماری کرونا تمامی حوزه های ( اقتصادی، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و روابط بین الملل را متأثر نموده است.

فرماندار در ادامه، افزود: افزایش آمار مبتلایان به کرونا و مرگ و میر ناشی از این بیماری چالش های مهمی برای کشور بوجود آورده است. فشار حداکثری، تحریم های ظالمانه و غیر قانونی ترامپ برای تولید یأس و ناامیدی و تبدیل مسائل و مشکلات کشور به بحران های امنیتی و ایجاد نارضایتی است.

کریمی در پایان خطاب به کلیه مسئولین دستگاه های اجرایی شهرستان، تأکید نمود: همه مدیران الزام دارند از همه ظرفیت ها در راستای تکریم، تسریع در پاسخگویی و رضایت مندی ارباب رجوع ها و دیگر شهروندان تلاش نمایند.

مهندس کریمی فرماندار در جلسه شورای اداری شهرستان قائنات، تصریح نمود: 13 آبان یادآور سه رخ داد مهم در تاریخ انقلاب اسلامی ایران است.سه رویداد با یک هویت، که هرکدام در شکل گیری انقلاب اسلامی ایران نقش بسزایی ایفا کرده اند؛ هویت هر سه اتفاقا مبارزه با استکبار است که به همین مناسبت 13 آبان، روز ملی مبارزه با استکبار نامیده شده است.

 
 
تعداد بازدید: 156
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal