۱۳۹۹ پنج شنبه ۸ آبان
English
صفحه اصلی
1399/07/16 زلزله در چند ثانیه تمام زندگی را نشانه می رود و نابود می نماید؛ شهرداران، دهیاران و دستگاه های اجرایی با رعایت قانون به برخورداری از شهرها و روستاهای مستحکم و ایمن کمک نمایند
زلزله در چند ثانیه تمام زندگی را نشانه می رود و نابود می نماید؛ شهرداران، دهیاران و دستگاه های اجرایی با رعایت قانون به برخورداری از شهرها و روستاهای مستحکم و ایمن کمک نمایند

با حضور مهندس کریمی فرماندار قائنات و دیگر مسئولین، جلسه هماهنگی پیشگیری از هرگونه ساخت و ساز غیر مجاز در سطح شهرها و روستاهای شهرستان قائنات در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

مهندس کریمی فرماندار در جلسه هماهنگی پیشگیری از هرگونه ساخت و ساز غیر مجاز در سطح شهرها و روستاهای شهرستان قائنات، اظهار داشت: زلزله در چند ثانیه تمام زندگی را نشانه می رود و نابود می نماید؛ شهرداران، دهیاران و دستگاه های اجرایی با رعایت قانون به برخورداری از شهرها و روستاهای مستحکم و ایمن کمک نمایند.

فرماندار در ادامه افزود: با یک غرش زمین زندگی با تمام ساختارهای مستحکمش و تکیه گاه مطمئن اش وقتی با یک غرش زمین روبرو می شود، خانه های گرم را بر روی سر عزیزان مان خراب می نماید و زندگی را متوقف می کند.

کریمی در این جلسه تأکید نمود: بخشداران، شهرداران، دهیاران و دستگاه های اجرایی در ساخت و سازها نظارت ها را جدی تر بگیرند.

 
 
تعداد بازدید: 155
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal