۱۳۹۹ دوشنبه ۷ مهر
English
صفحه اصلی
1399/06/16 قائنات به فضل الهی و عنایت استاندار محترم، نماینده و همه علاقه مندان به توسعه و تعالی به یک شهرستان صنعتی تبدیل خواهد شد.
قائنات به فضل الهی و عنایت استاندار محترم، نماینده و همه علاقه مندان به توسعه و تعالی به یک شهرستان صنعتی تبدیل خواهد شد.

با حضور مهندس کریمی فرماندار قائنات،اکبری راد مدیرکلدفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری،اشرفی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی،زنگنه مدیر صندوق کارآفرینی امید خراسان جنوبی و جمعی از سرمایه گذاران بومی شهرستان، سومین جلسه گروه کاری اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان قائنات در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

مهندس کریمی فرماندار قائنات در سومین جلسه گروه کاری اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان قائنات، بیان داشت: قائنات به فضل الهی و عنایت استاندار محترم، نماینده و همه علاقه مندان به توسعه و تعالی به یک شهرستان صنعتی تبدیل خواهد شد.  

فرماندار در ادامه، گفت: در آینده نزدیک فازل اول فولاد قائنات با بکار گیری مستقیم 400 نفر و تخلیه و بارگیری روزانه 500 تریلی 200 تنی در خواستگاه زرشک و زعفران جهان با تولید سالیانه 7 هزار تن زرشک و 21 تن زعفران که از معطرترین زعفران دنیاست؛ آغاز بکار خواهد نمود و این شهرستان که برخورداری از منابع معدنی فراوانی می باشد؛ امید به فردایی مطمئن و آینده ای آبادتر را برای قائنات رقم خواهد زد.

 
 
 
تعداد بازدید: 129
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal