۱۳۹۹ شنبه ۲۵ مرداد
English
صفحه اصلی
1399/04/28 با حضور دکتر احمدی معاون وزیر ورزش و جوانان و مهندس کریمی فرماندار قائنات، زمین چمن مصنوعی روستای چاهک موسویه و سالن چند منظوره ورزشی روستای زول افتتاح و به بهره برداری رسید
با حضور دکتر احمدی معاون وزیر ورزش و جوانان و مهندس کریمی فرماندار قائنات، زمین چمن مصنوعی روستای چاهک موسویه و سالن چند منظوره ورزشی روستای زول افتتاح و به بهره برداری رسید

با حضور دکتر سید عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان، مهندس کریمی فرماندار قائنات، اسحاقی نماینده مردم شریف قائنات و زیرکوه و دیگر مسئولین، زمین چمن مصنوعی روستای چاهک موسویه به یاد شهید افتتاح و به بهره برداری رسید.

این پروژه با اعتباری بالغ بر 450 میلیون تومان به همت اداره ورزش و جوانان شهرستان قاین،خیرین،دهیاری و مشارکت بنیاد مستضعفان به بهره برداری رسید.

چمن مصنوعی چاهک موسویه دهمین چمن مصنوعی شهرستان قاین است که با بهره برداری از آن 3هزار نفر ازجوانان روستا و روستاهای همجوار از این فضای ورزشی بهره مند خواهند شد.

گفتنی است سالن چند منظوره ورزشی روستای زول نیز با 1300 مترمربع زیربنا و با اعتباری بالغ بر 1میلیارد و 550 میلیون تومان و بهره مندی 1000 نفر امروز  فتتاح و به بهره برداری رسید.

 
 
 
 
تعداد بازدید: 292
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal