۱۳۹۹ چهارشنبه ۲۵ تير
English
صفحه اصلی
1399/04/07 دهگردشی مهندس کریمی فرماندار شهرستان قائنات به  پنج روستای بخش سده
دهگردشی مهندس کریمی فرماندار شهرستان قائنات به پنج روستای بخش سده

دهگردشی مهندس کریمی فرماندار شهرستان قائنات به اتفاق اسحاقی نماینده مردم قاینات و زیرکوه به پنج روستای چلونک،شونگان و علی آباد ، چاهک و موسویه بخش سده صورت پذیرفت.

در این دهگردشی مردم به بیان مشکلاتی از جمله: مشکلات زمین های بنیاد مستضعفان  

سیستم انتقال آب روستا مشکل دارد و در زمستان و تابستان با افت فشار آب مواجه هستیم .

اینترنت روستای ما بسیار ضعیف است و دانش آموزان و دانشجویان به خصوص با شیوع کرونا و دروس مجازی با مشکلات عدیده ای روبه رو شده اند.

با وجود داشتن پمپ بنزین و منبع ذخیره گازوئیل ،اما عدم وجود اینترنت باعث شده که ماشین های سنگین نتوانند دراین محل گازوئیل بزنند.

در خواست پاسگاه انتظامی،حل مشکل ورودی روستابه طول 150متر که زیرسازی نیز انجام شده و نیاز به آسفالت دارد، پرداختند که مسئولین قول پیگیری لازم به مردم دادند.

مردم روستاهای چلونک، شونگان و ابراهیم آباد نیز به بیان برخی از مشکلات از جمله: جابه جایی تیرهای برق روستا،وارد شدن خسارت به وسایل برقی بر اثر رعد و برق قطعی مکرر آب و برق، ساخت خانه بهداشت،مشکل اینترنت،لایه روبی قنات،حل مشکل منازل روستایی خارج از محدوده توسط دهیار و اهالی روستاها مطرح شد و خواستار پیگیری و رفع مشکلات شدند.

گفتنی است در این خصوص فرماندار و اسحاقی نماینده مردم قاینات وزیرکوه قول پیگیری مشکلات از طریق مسئولین استانی و شهرستانی برای رفع مشکلات به مردم دادند.

 
 
 
تعداد بازدید: 164
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal