۱۳۹۹ چهارشنبه ۲۵ تير
English
صفحه اصلی
1398/12/25 قانون مداری و بی طرفی دو شاخصه مهم در برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این حوزه انتخابیه بود
قانون مداری و بی طرفی دو شاخصه مهم در برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این حوزه انتخابیه بود

مهندس کریمی فرماندار و رئیس حوزه انتخابیه شهرستان های قائنات و زیرکوه در جلسه تقدیم اعتبار نامه سلمان اسحاقی منتخب مردم قائنات و زیرکوه، بیان داشت: قانون مداری و بی طرفی دو شاخصه مهم در برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این حوزه انتخابیه بود.

ایشان همچنین، بیان داشت: مهمترین دغدغه ما رسیدن شهرستان قائنات به توسعه می باشد و این مهم محقق نمی گردد مگر در فضای همدلی،همراهی و همکاری ،که خوشبختانه در شهرستان قائنات این فضا بخوبی بین مسئولین وجود دارد.

فرماندار و رئیس حوزه انتخابیه شهرستان های قائنات و زیرکوه در انتها ضمن تقدیر و تشکر از کلیه دست اندرکاران این دوره از انتخابات،تصریح نمود: خوشبختانه با همراهی و همکاری مجریان انتخابات اعم از هیئت های اجرایی، نظارت و بازرسی و همکاری 2800 نفر دست اندرکار برگزاری انتخابات توانستیم انتخاباتی سالم، رقابتی و در کمال امنیت و سلامت برگزار نماییم.

برپایه این گزارش در پایان این جلسه اعتبار نامه جناب آقای سلمان اسحاقی بعنوان منتخب مردم شریف شهرستان های قائنات و زیرکوه تحویل ایشان گردید.

 
 
تعداد بازدید: 481
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal