۱۳۹۹ سه شنبه ۱۳ خرداد
English
صفحه اصلی
1398/12/04 خوشبختانه با اهتمام جدی دولت تدبیر و امید توسعه زیرساخت های تأمین آب شرب در روستاها را شاهد هستیم
خوشبختانه با اهتمام جدی دولت تدبیر و امید توسعه زیرساخت های تأمین آب شرب در روستاها را شاهد هستیم

با حضور مهندس کریمی فرماندار،معاونین ایشان، مهندس صفوی نژاد مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی استان خراسان جنوبی و دیگر مسئولین، جلسه تکریم و معارفه مسئولین اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستان قائنات در محل نمازخانه این اداره برگزار گردید.

مهندس کریمی فرماندار قائنات در جلسه تکریم و معارفه مسئولین اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستان قائنات، بیان داشت: خوشبختانه با اهتمام جدی دولت تدبیر و امید توسعه زیرساخت های تأمین آب شرب در روستاها را شاهد هستیم و امیدواریم با تبیین افقی که شتاب ما را در رسیدن به اهداف یاری نماید، بتوانیم در حداقل زمان 14 روستای باقی مانده که فاقد آب شرب دائم هستند، هرچه سریعتر برخوردار از نعمت آب شرب گردند.

فرماندار ضمن تجلیل از مهندس عیدی که در مدت تصدی این اداره منشأ خدمات بسیار خوبی بوده اند و امروز به افتخار بازنشستگی نائل شدند؛ اظهار داشت: ایران به لحاظ جغرافیایی در منطقه کم آبی قرار گرفته است. با بی توجهی و عدم مدیریت صحیح منابع آبی، کم آبی کشور را به بی آبی تبدیل ننماییم.

برپایه این گزارش در پایان این جلسه ضمن تجلیل از مهندس عیدی، آقای محمد مختاری بعنوان سرپرست آب و فاضلاب روستایی شهرستان قائنات معرفی گردید.

 
 
تعداد بازدید: 492
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal