۱۳۹۹ سه شنبه ۸ مهر
English
صفحه اصلی
1398/12/04 نمود بارز عدالت خدمت رسانی به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته، گاز رسانی شرکت گاز به روستاهاست
نمود بارز عدالت خدمت رسانی به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته، گاز رسانی شرکت گاز به روستاهاست

 مهندس کریمی فرماندار قائنات در جلسه تودیع و معارفه مسئولین شرکت گاز شهرستان قائنات که با حضور مهندس هاشمی مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی،برگزار گردید؛ اظهار داشت: نمود بارز عدالت خدمت رسانی به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته، گاز رسانی شرکت گاز به روستاهاست.

فرماندار در ادامه، ضمن تقدیر و تشکر از خدمات 10 ساله مهندس مشهدی در مدت مسئولیت شرکت گاز این شهرستان و همچنین مهندس اسماعیلی سرپرست این شرکت در مدت مسئولیت، اظهار امیدواری نمود: که آقای زنگویی سرپرست جدید شرکت گاز شهرستان قائنات بعنوان عضوی مؤثر از شرکت های خدمات رسان در ارائه خدمات به مردم شریف این شهرستان را شاهد باشیم. 

مقام عالی دولت همچنین، تصریح نمود: در چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، امروز خوشبختانه 5 شهر این شهرستان و بیش از 80 درصد روستاهای قائنات از نعمت گاز برخوردارند و با اجرای پروژه کلنگ زنی گاز به 17 روستا و 5 روستای در دست اقدام تا دهه فجر سال آینده میزان برخورداری روستائیان عزیزمان از نعمت گاز به 95 درصد خواهد رسید.

مهندس کریمی همچنین، خاطرنشان کرد: در سال رونق تولید گاز رسانی به 125 واحد تولیدی به ارزش هر واحد 240 میلیون تومان بصورت رایگان و گاز رسانی به سایر واحدهای غیر مجاز کار قابل توجهی بود که شرکت گاز در این شهرستان انجام داده است.

فرماندار در پایان خواستار گازرسانی به چند نقطه در سطح شهر قائن ( واقع در حریم ) و گازرسانی به دانشکده پرستاری، مجتمع خدمات رفاهی امام رضا(ع)، باربری های اطراف این مجتمع و دانشکده امام خمینی (ره) گردید.

برپایه این گزارش در پایان این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات آقایان مشهدی و اسماعیلی، آقای قنبرعلی زنگویی طی حکمی از سوی مدیرعامل محترم شرکت گاز استان خراسان جنوبی صادر شده بود؛ بعنون سرپرست شرکت گاز شهرستان قائنات معرفی گردید.

 
 
تعداد بازدید: 838
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal