۱۳۹۹ سه شنبه ۲۱ مرداد
English
صفحه اصلی
1398/11/21 با حضور مهندس کریمی فرماندار قائنات تعدادی از پروژه های شاخص در شهر قائن و بخش مرکزی افتتاح گردید
با حضور مهندس کریمی فرماندار قائنات تعدادی از پروژه های شاخص در شهر قائن و بخش مرکزی افتتاح گردید

برپایه این گزارش مهندس کریمی فرماندار قائنات ضمن تحویل 3 دستگاه وانت نیسان به مددجویان کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) این شهرستان با پرداخت تسهیلات 207 میلیون تومان از محل اعتبارات هم افزایی کمیته و صندوق کارآفرینی امید شهرستان قائنات، واحد تولید آبنبات و نبات ملل در شهرک صنعتی قائن را با اعتبار 500 میلیون تومان و اشتغال 10 نفر و تولید یک تن و نیم در روز افتتاح نمودند.   

 
 
 

همچنین با حضور فرماندار قائنات خط تولید گاز اکسیژن با اعتبار 650 میلیون تومان و اشتغال 3 نفر مستقیم و 3 نفر غیر مستقیم و ایستگاه خودکار هواشناسی شهرستان قائنات با اعتبار 300 میلیون تومان و گاز رسانی به دو روستای بزبیشه و سرساران از توابع بخش مرکزی با اجرای 16 کیلومتر خط انتقال و توزیع شبکه و با نصب 65 علمک گاز و بهره مندی 73 خانوار با اعتبار 1 میلیارد و 100 میلیون تومان افتتاح نمودند.

 
 

 شایان ذکر است مهندس کریمی فرماندار ضمن حضور در منزل والده شهید حسینی در روستای بزبیشه و افتتاح گازرسانی به این روستا، در منزل والده شهید افشاری در روستای سرساران حضور یافت و با برادر بزرگوار و خواهر مکرمه این شهید نیز دیدار و گفتگو نمود.

 
 

قابل ذکر است در پایان برنامه های افتتاحی فرماندار ضمن شرکت در نماز مغرب و عشاء در محل مسجد روستای بزبیشه با اهالی این روستا نیز دیدار و گفتگو نمود.

در این دیدار فرماندار ضمن بیان خدمات دولت در حوزه های مختلف برای مردم ، بر شرکت در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن و همچنین حضور پرشور در انتخابات دوم اسفند ماه نیز تأکید نمود.

 
 
 
 
تعداد بازدید: 590
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal