۱۳۹۹ سه شنبه ۱۱ آذر
English
صفحه اصلی
1398/11/12 حضرت امام خمینی (ره) پس از انبیاء بزرگ الهی و معصومین، بی نظیر ترین و ممتاز ترین شخصیت تاریخ بشیریت می باشد که با اندیشه های بلند و الهی و تلاش های خالصانه و صادقانه مسیر تاریخ را دگرگون کردند که سرمنشأ تحولات عظیمی در ایران و جهان گردید
حضرت امام خمینی (ره) پس از انبیاء بزرگ الهی و معصومین، بی نظیر ترین و ممتاز ترین شخصیت تاریخ بشیریت می باشد که با اندیشه های بلند و الهی و تلاش های خالصانه و صادقانه مسیر تاریخ را دگرگون کردند که سرمنشأ تحولات عظیمی در ایران و جهان گردید

مهندس کریمی فرماندار قائنات در جمع اهالی مجتمع غدیر قائن و شهرک های اطراف این مجتمع، بیان نمود: حضرت امام خمینی (ره) پس از انبیاء بزرگ الهی و معصومین، بی نظیر ترین و ممتاز ترین شخصیت تاریخ بشیریت می باشد که با اندیشه های بلند و الهی و تلاش های خالصانه و صادقانه مسیر تاریخ را دگرگون کردند که سرمنشأ تحولات عظیمی در ایران و جهان گردید.

فرماندار در ادامه، تصریح نمود: فلسفه وجودی دولت و نظام اداری خدمتگزاری به مردم است و پیش شرط پیوند ملت و دولت، اعتماد متقابل می باشد. لذا هر میزان این اعتماد افزایش یابد؛ اقتدار و عزت نظام را در پی خواهد داشت.

برپایه این گزارش در پایان سخنرانی فرماندار شهروندان به بیان برخی از درخواست ها و مشکلات از جمله، بحث فاضلاب مجتمع غدیر، کمبود فضای آموزشی، درخواست اشتراک تلفن ثابت و احداث کتابخانه پرداختند که در خصوص هر یک از موارد مطرح شده شخص فرماندار و مسئولین دستگاه های اجرایی و خدمات رسان مربوطه پاسخ لازم و اقدامات صورت گرفته در رابطه با رفع مشکل فاضلاب این مجتمع و دیگر موارد مطرح شده به مردم ارائه نمودند. 

برپایه این گزارش در پایان دیدار مردمی، فرماندار از کتابخانه جنب مسجد غدیر بازدید و از نزدیک با مشکلات و درخواست های شهروندان در این خصوص قرار گرفتند.

 
 
 
 
تعداد بازدید: 779
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal