۱۳۹۹ سه شنبه ۱۱ آذر
English
صفحه اصلی
1398/11/12 12 بهمن 57 پر شور ترین صفحه تاریخ ملت ایران است که با اتکاء به خودباوری، روحیه آزادی خواهی، ایمان استوار در سایه رهبری مجاهدانه حضرت امام خمینی (ره) نهالی را در خاک زرخیز ایران زمین کاشتند که امروز تبدیل به درختی تنومند شده که اقتدار، عزت، شرف ایران و ایرانیان را درپی داشته است
12 بهمن 57 پر شور ترین صفحه تاریخ ملت ایران است که با اتکاء به خودباوری، روحیه آزادی خواهی، ایمان استوار در سایه رهبری مجاهدانه حضرت امام خمینی (ره) نهالی را در خاک زرخیز ایران زمین کاشتند که امروز تبدیل به درختی تنومند شده که اقتدار، عزت، شرف ایران و ایرانیان را درپی داشته است

مهندس کریمی فرماندار قائنات در مراسم محوری گرامیداشت 12 بهمن ماه سالروز ورود تاریخی امام خمینی (ره) به میهن اسلامی در جمع شهروندان قائن، اظهار داشت: 12 بهمن 57 پر شور ترین صفحه تاریخ ملت ایران است که با اتکاء به خودباوری، روحیه آزادی خواهی، ایمان استوار در سایه رهبری مجاهدانه حضرت امام خمینی (ره) نهالی را در خاک زرخیز ایران زمین کاشتند که امروز تبدیل به درختی تنومند شده که اقتدار، عزت، شرف ایران و ایرانیان را درپی داشته است.

فرماندار در ادامه، افزود: 12 بهمن نمادی از ( استقامت، پایمردی و ولایت مداری) ملت ایران است که با اهدای هزاران شهید، ارزش های اصیل انقلابی و اسلامی را متجلی ساختند.41  سال شاهد خلق صحنه هایی از وحدت، انسجام، مجاهدت، همدلی در شکل گیری انقلاب، پیروزی انقلاب، در جنگ تحمیلی 8 سال رشادت، ایثار، از خودگذشتگی، ایستادگی در برابر 40 سال ترور، تحریم های ناجوانمردانه، ظالمانه و غیر قانونی هستیم که دشمن از هیچ تلاشی فروگذار نکرد.   

مقام عالی دولت همچنین، بیان داشت: در دهه 50 در آستانه پیروزی انقلاب اسلامی شعارهای گوناگونی توسط مردم در خیابان ها سر داده شد که محوری ترین شعارها، استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی بود که هم اکنون نیز با اتکاء به این شعار محوری ستقلال، آزادی کشور و پایداری جمهوری اسلامی ایران ملاک اصلی تمام برنامه ها باید باشد.

ایشان در پایان، گفت: انقلاب اسلامی حادثه استثنایی تاریخ بود. امام خمینی (ره) ، مجتهد و فقیه مجاهدی بودند که عزلت نشینی و عافیت طلبی را پیشه نکردند. بلکه امام مردم را به آینده بهتر، سرزمین مستقل،حاکمیت مردم و موازین اسلامی امیدوار کردند. امیدی که امام در مردم آفرید، جامعه میلیونی را بسیج کرد. امری بی نظیر در تاریخ ایران، و امام بزرگترین احیاء گر دین در زمان ما و معمار انقلابی بود که صرفا با ایستادگی مردم در برابر قدرت های داخلی و خارجی پیروز شد.

برپایه این گزارش در ابتدای مراسم محوری یوم الله 12 بهمن ضمن ادای احترام به مقام شامخ پنج شهید انقلاب شهر قائن در لحظه ورود حضرت امام خمینی (ره) به ایران اسلامی پس از به  پرواز درآوردن تعدادی کبوتر، تمثال مبارک امام ایشان گلباران شد.

 
 
تعداد بازدید: 1046
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal