۱۴۰۰ دوشنبه ۲۳ فروردين
English
صفحه اصلی
1399/11/16 با حضور منهدس فرهادی سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری،کریمی فرماندار قاینات پروژه های شاخص شهرستان با اعتباری بالغ بر 48 میلیارد و 382 میلیون تومان افتتاح گردید
با حضور منهدس فرهادی سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری،کریمی فرماندار قاینات پروژه های شاخص شهرستان با اعتباری بالغ بر 48 میلیارد و 382 میلیون تومان افتتاح گردید

با حضور منهدس فرهادی سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری،کریمی فرماندار قاینات و مدیران کل ذیربط استانی، پروژه های شاخص شهرستان با اعتباری بالغ بر 48 میلیارد و 382 میلیون تومان در سطح شهرستان قائنات افتتاح گردید.

بر پایه این گزارش بند خاکی آویچ با ارتفاع 14 متر در بالا دست روستای آویچ و با حجم حدود  80هزار متر مکعب با تأمین منابع آبی دو قنات و بهره مندی 80 خانوار و با اعتباری بالغ بر 3میلیارد و 69 میلیون تومان افتتاح گردید.

منهدس فرهادی سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری،کریمی فرماندار قاینات و مدیران کل استانی و دیگر مسئولین در بدو ورود به شهرخضری دشت بیاض با حضور در گلزار مطهر شهدای گمنام ضمن ادای احترام، گزار شهدا غبار روبی و عطرافشانی گردید.

افتتاح هفت و نیم کیلو متر راه روستای ثقوری با اعتبار 4 میلیاردو500 میلیون تومان

افتتاح جایگاه سوخت شهرداری قاین به نمایندگی از 14 عنوان پروژه با اعتبار22 میلیارد و 63 میلیون تومان

همچنین مخزن 5000 متر مکعبی آب شرب شهر قاین با بهره مندی25000 نفر و با اعتبار9 میلیارد تومان و آغاز بهره برداری از شبکه جمع آوری و خط انتقال فاضلاب شهر هزار واحدی با اعتبار 9 میلیارد و 750 میلیون تومان افتتاح و به بهره برداری رسید.

شایان ذکر است پایان بخش برنامه سفر معاون محترم استاندار، همزمان با سراسر کشور غبار روبی و عطرافشانی گلزار مطهر شهدای شاهیک ، شهدای انقلاب قاین بود.

 
 
 
تعداد بازدید: 296
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal