۱۳۹۹ شنبه ۹ اسفند
English
صفحه اصلی
1399/10/17 شایسته گزینی، استفاده از توانمندی ها و منابع انسانی توانمند شهرستان، خواسته و مطالبه شهروندان شهرستان قائنات می باشد
شایسته گزینی، استفاده از توانمندی ها و منابع انسانی توانمند شهرستان، خواسته و مطالبه شهروندان شهرستان قائنات می باشد

مهندس کریمی فرماندار قائنات در جلسه بررسی و رسیدگی به اعتراضات آزمون استخدامی فولاد قائنات که با حضور کارشناسان فولاد کشور و دیگر مسئولین ذیربط، برگزار گردید؛ گفت: شایسته گزینی، استفاده از توانمندی ها و منابع انسانی توانمند شهرستان، خواسته و مطالبه شهروندان شهرستان قائنات می باشد.

فرماندار در ادامه، بیان داشت: به همت همه دلسوزان کارخانه فولاد قائنات شروع و خوشبختانه با اختصاص بیش از هزار میلیارد تومان فاز اول ( احیاء ) فولاد تا پایان سال جاری به بهره برداری می رسد. لذا حفاظت و صیانت و افزایش بهره وری، نیازمند به توجه در بکارگیری نیروهای مستعد، توانمند و نیروهای بومی شایسته است که از ابتدای احداث کارخانه فولاد مدنظر همه مسئولین و متنفذین بوده است.

در ادامه آقایان مهندس خادمی و گلی از کارشناسان فولاد کشور گزارشی به شرح ذیل ارائه نمودند: 2356 نفر در آزمون فولاد شرکت نمودند که 514 نفر برای مصاحبه دعوت شدند و در نهایت 185 نفر پذیرفته شدند و با راه اندازی کامل فولاد بیش از 1000 نفر بکارگیری خواهند شد.

همچنین در آزمون اخیر 25 درصد از خانواده معظم شهدا و ایثارگران برای جذب نیرو اعمال گردیده است و بیش از 70 درصد پذیرفته شدگان از شهرستان قائنات می باشند و 95 درصد پذیرفته شدگان بومی استان و از شعاع 100 کیلیومتری کارخانه فولاد می باشند. لذا ضمن اینکه سوابق کاری در سایت فولاد و بومی بودن نیروها مدنظر قرار گرفته است؛ در صنعت فولاد یکسری استاندارد هایی داریم که می بایست در جذب نیروها حداقل تخصص ها را لحاظ نماییم.

 
 
تعداد بازدید: 291
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal