۱۳۹۹ شنبه ۲۵ مرداد
English
صفحه اصلی
1398/12/25 قانون مداری و بی طرفی دو شاخصه مهم در برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این حوزه انتخابیه بود
قانون مداری و بی طرفی دو شاخصه مهم در برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این حوزه انتخابیه بود

مهندس کریمی فرماندار و رئیس حوزه انتخابیه شهرستان های قائنات و زیرکوه در جلسه تقدیم اعتبار نامه سلمان اسحاقی منتخب مردم قائنات و زیرکوه، بیان داشت: قانون مداری و بی طرفی دو شاخصه مهم در برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این حوزه انتخابیه بود.

ایشان همچنین، بیان داشت: مهمترین دغدغه ما رسیدن شهرستان قائنات به توسعه می باشد و این مهم محقق نمی گردد مگر در فضای همدلی،همراهی و همکاری ،که خوشبختانه در شهرستان قائنات این فضا بخوبی بین مسئولین وجود دارد.

فرماندار و رئیس حوزه انتخابیه شهرستان های قائنات و زیرکوه در انتها ضمن تقدیر و تشکر از کلیه دست اندرکاران این دوره از انتخابات،تصریح نمود: خوشبختانه با همراهی و همکاری مجریان انتخابات اعم از هیئت های اجرایی، نظارت و بازرسی و همکاری 2800 نفر دست اندرکار برگزاری انتخابات توانستیم انتخاباتی سالم، رقابتی و در کمال امنیت و سلامت برگزار نماییم.

برپایه این گزارش در پایان این جلسه اعتبار نامه جناب آقای سلمان اسحاقی بعنوان منتخب مردم شریف شهرستان های قائنات و زیرکوه تحویل ایشان گردید.

 
 
تعداد بازدید: 579
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal