۱۴۰۱ يکشنبه ۵ تير
English
صفحه اصلی
1397/03/09 با حضور مهندس خسروي؛ جلسه برنامه ريزي ستاد گراميداشت بيست و نهمين سالگرد ارتحال ملكوتي حضرت امام خميني (ره)
با حضور مهندس خسروي؛ جلسه برنامه ريزي ستاد گراميداشت بيست و نهمين سالگرد ارتحال ملكوتي حضرت امام خميني (ره)
به گزارش روابط عمومي بخشداري نيمبلوك؛ دوشنبه 97/3/7 با حضور مهندس خسروي بخشدار نيمبلوك جلسه برنامه ريزي ستاد گراميداشت بيست و نهمين سالگرد ارتحال ملكوتي امام خميني (ره) در محل سالن جلسات بخشداري برگزار شد. 
در اين جلسه كه تعدادي از مسئولين ادارات سطح بخش حضور داشتند بخشدار نيمبلوك پيرامون فضيلت اين ماه و لزوم بهره برداري معنوي از آن به انديشه هاي ارزشمند بنيان گذار جمهوري اسلامي ايران و تاثير آن در منطقه كه منجر به عزت اسلام و كشور شده است اشاره و بر زنده نگاه داشتن ياد و خاطره امام راحل (ره) و ارزشهاي انقلاب اسلامي تاكيد كرد.
مهندس خسروي با تاكيد بر برگزاري هرچه بهتر مراسمات 14 و 15 خرداد و همكاري كليه مسئولان در اين زمينه گفت "احياء و زنده نگاه داشتن اين روزهاي مهم لازمه حضور و فعاليت هيئت هاي مذهبي در برنامه هاي مخلتف از جمله در مراسم ارتحال امام (ره) است و از آنها خواست تا در تمام برنامه هاي ملي و مذهبي سال نقش آفريني و حضور فعال داشته باشند.
وي با بيان اينكه فعال كردن كميته هاي تبليغات وپشتيبان ستاد ارتحال امام ،توزيع اقلام فرهنگي ،اطلاع رساني به هييت امنا مساجد، دعوت از سخنران،اجراي شب شعر ،نشست انجمن ادبي،سياه پوش كردن سطح شهر،توزيع غذاي نذري ،عزاداري هييات از جمله برنامه هايي است كه در سالگردارتحال امام فرزانه در مسجد امام حسين "ع" خضري دشت بياض برگزار خواهدشد.
لازم به ذكر است كه اين مراسمات نيز در شهر نيمبلوك و كرغند بطور جداگانه برگزار خواهد شد. 
گفتني است كه در پايان جلسه هريك از حضار و مسئولين حاضر در جلسه به بيان نقطه نظرات و پيشنهادات خود پرداختند.
 
 
تعداد بازدید: 1412
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal