۱۳۹۷ يکشنبه ۳۰ دي
English
صفحه اصلی
1395/04/23 با حضور فرماندار آئین تکریم و معارفه شهرداران خضری دشت بیاض برگزار گردید.
با حضور فرماندار آئین تکریم و معارفه شهرداران خضری دشت بیاض برگزار گردید.

فرماندار در مراسم تودیع و معارفه شهردار جدید خضری دشت بیاض ضمن تبریک عید گذشته و آرزوی قبولی طاعات و عبادات و خیرمقدم به کلیه میهمانان، اظهار داشت: بخش نیمبلوک یک منطقه استراتژیک و دارای ظرفیت ها، پتانسیل ها و استعداد های بسیار خوبی در زمینه های مختلف است که در مدت سی و هفت سال گذشته خیلی از این ظرفیت ها هر چند از نظر کمی رشد داشته ولی از نظر کیفی آنچنان که شایسته این بخش استراتژیک هست؛ پیشرفت شایسته و یک روند رو به جلویی نداشته است.

کهن ترابی در ادامه تصریح کرد: یکی از عیوبی که در سطح کشور، استان و به تبع آن در شهرستان وجود دارد؛ این هست که همه چیز را از دولت و مسئولین می خواهند؛ در حالیکه در شرایط کنونی این رویه و دیدگاه بایستی برداشته شود. زیرا در حال حاضر دولت هم به دنبال کاهش تصدیگیری و واگذاری کلیه امور به مردم است. لذا باید به سمت اجتماعی کردن امور و واگذاری امور به خود مردم برویم و  و از ظرفیت و توانمندی آنان در مباحث مختلف استفاده نماییم و همچنین با رعایت قوانین و با اتخاذ تدابیر لازم یک سری پروژه هایی که هم نفع عمومی داشته و هم برای مجموعه اداری بویژه در رابطه با شهرداری ها، درآمدزایی داشته باشد؛ اجرایی شود.

ایشان همچنین اشاره به سخنان استاندار محترم کرد و افزود: جناب استاندار تأکید زیادی بر کار، ایجاد اشتغال و کارآفرینی دارند و از آن مهمتر بر سالم سازی و سلامت مجموعه اداری دستگاه های اجرایی دارند و سلامت و شفافیت امور به ویزه امور مالی را در اولویت می دانند. لذا همه ما مسئولین بایستی این رویه را سرلوحه کارمان قرار داده و تلاش نماییم اعتماد مردم به مسئولین و نظام از بین نرود؛ نظامی که متعلق به مردم و پایه اش بر اساس مردم سالاری دینی است.

نماینده عالی دولت در شهرستان خلاقیت و ابتکار را سرلوحه کار مدیران دانست و افزود: در شرایط کنونی که با کمبود اعتبارات مواجه هستیم؛ بایستی از توانمندی، ظرفیت و پتانسیل هایی که در هر بخش و منطقه از قبیل نیروی انسانی و دیگر موارد وجود دارد، در جهت رشد و توسعه همه جانبه شهرستان استفاده نماییم. لذا شهر خضری دشت بیاض که از سبقه فرهنگی و تاریخی خوبی برخوردار است و دارای فرهیختگان و بزرگانی در عرصه های مختلف می باشد؛ شهردار می تواند از این ظرفیت بخوبی در راستای توسعه شهر نهایت استفاده لازم را ببرد.

فرماندار قاینات در پایان در رابطه با انتخاب شهردار جدید، بیان داشت: آقای جوادی از نیرو های خوش فکر و با تجربه شهرداری در مسائل مختلف شهری است که این انتخاب را به مردم فهیم و خوب خضری دشت بیاض تبریک عرض می نماییم.

در این جلسه مدنی امام جمعه شهر خضری دشت بیاض نیز ضمن تقدیر و تشکر از شهرداران سابق، افزود: شهردار در هر شهر، قلب تپنده حرکت روبه جلوی آن شهر است. لذا تجربه نشان داده است طی سالیان گذشته هر زمان فردی توانمند بعنوان شهردار انتخاب شده است؛ خدمات و برکات بسیاری برای عموم شهروندان داشته است. لذا ما بر اساس روایات مبنی بر اینکه یکی از ویژگی های روز چهارشنبه، انجام کار های بزرگ در این روز است؛ شروع بکار شهردار را در این روز به فال نیک می گیریم و برای ایشان آرزوی توفیق داریم.

گفتنی است در این مراسم ضمن تجلیل از عباسیان شهردار سابق و دشتی سرپرست شهرداری، آقای سیدحسین جوادی طی حکمی از سوی استاندار محترم بعنوان شهردار خضری دشت بیاض معرفی گردید.

 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 239
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal