۱۳۹۹ سه شنبه ۱۳ خرداد
English
صفحه اصلی
1398/09/05 همه مديران،مسئولين روابط عمومي ها و اصحاب رسانه كه دلبستگي و ارادت به تعالي آرمان هاي نظام و انقلاب دارند؛ كمك نمايند تا تصوير واقع گرايانه اي از خدمات ارزشمند نظام و دولت را به صاحبان اصلي(( مردم فهيم و عزيز)) ارائه دهيم
همه مديران،مسئولين روابط عمومي ها و اصحاب رسانه كه دلبستگي و ارادت به تعالي آرمان هاي نظام و انقلاب دارند؛ كمك نمايند تا تصوير واقع گرايانه اي از خدمات ارزشمند نظام و دولت را به صاحبان اصلي(( مردم فهيم و عزيز)) ارائه دهيم

مهندس كريمي فرماندار قائنات در جلسه كميته برنامه ريزي شهرستان قائنات،تأكيد نمود: همه مديران،مسئولين روابط عمومي ها و اصحاب رسانه كه دلبستگي و ارادت به تعالي آرمان هاي نظام و انقلاب دارند؛ كمك نمايند تا تصوير واقع گرايانه اي از خدمات ارزشمند نظام و دولت را به صاحبان اصلي(( مردم فهيم و عزيز)) ارائه دهيم.

فرماندار قائنات در ادامه، افزود: از منظر مقام معظم رهبري توليد و پمپاژ يأس و ناميدي حرام شرعي است. لذا انصاف نيست استاندار مردمي و فهيم را با نقد ها و هجمه هاي غير اخلاقي و انساني خطاب قرار دهيم.

كريمي فرماندار قائنات در پايان، خاطرنشان كرد: احداث 10 هزار واحد مسكوني با حداقل 25 ميليون تومان بلاعوض، در تاريخ انقلاب وجود نداشته است. لذا خوبي ها و زحمات مديران خدوم را پُر رنگ تر و نقد ها را منصفانه تر بيان كنيم.

 
 
تعداد بازدید: 134
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal