۱۳۹۹ سه شنبه ۲۱ مرداد
English
صفحه اصلی
1398/05/12 جهاد دانشگاهي با خلاقيت و اتبكار عمل توانسته است به يك مجموعه كارآفرين و مهارت محور تبديل شود
جهاد دانشگاهي با خلاقيت و اتبكار عمل توانسته است به يك مجموعه كارآفرين و مهارت محور تبديل شود

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان قائنات با حضور مهندس كريمي فرماندار،دكتر كلانتري مديركل برنامه ريزي و توسعه آموزش جهاد دانشگاهي كشور،براتي معاون سياسي،امنيتي و اجتماعي فرمانداري،فلاحتي نماينده مردم شريف قائنات و زيركوه، صادقي رئيس جهاد دانشگاهي استان خراسان جنوبي و ديگر مسئولين استاني و شهرستاني، مركزجهاد دانشگاهي شهرستان قائنات، افتتاح گرديد.  

مهندس كريمي فرماندار در آئين افتتاح مركزجهاد دانشگاهي شهرستان قائنات كه با حضور دكتر كلانتري مديركل برنامه ريزي و توسعه آموزش جهاد دانشگاهي كشور، صورت پذيرفت، تصريح نمود: جهاد دانشگاهي با خلاقيت و اتبكار عمل توانسته است به يك مجموعه كارآفرين و مهارت محور تبديل شود و بركات آن در ارتباط مؤثر در حوزه هاي صنعت،كشاورزي و درمان مي باشد.

فرماندار در ادامه، افزود: كليد رهايي پيشرفت جوامع در درك اين اصل مهم است كه اگر تغيير در ميزان آگاهي و مهر ورزي به يكديگر در ميان مردم روي بدهد،شاهد تحول در نظام هاي فرهنگي،اجتماعي،اقتصادي و سياسي خواهيم بود.

كريمي فرماندار قائنات به مهمترين معضل شهرستان كه بيكاري است، اشاره نمود و اظهار داشت: اشتغال شكل سنتي خودش را از دست داده است و قهر طبيعت و خشكسالي ها باعث شده در ايجاد اشتغال در حوزه كشاورزي و دامپروري با محدوديت هايي مواجه شويم. لذا نيازمند است در دنياي امروز به سمت اقتصاد ديجيتال و دانش بنيان حركت نماييم.

 
 
تعداد بازدید: 225
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:1

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal