۱۳۹۹ چهارشنبه ۷ خرداد
English
صفحه اصلی
1398/02/22 فلسفه وجودي نظام هاي اداري، كارآمدي و سودمندي براي مردم است
فلسفه وجودي نظام هاي اداري، كارآمدي و سودمندي براي مردم است

مهندس كريمي فرماندار قائنات در جلسه شوراي اداري با اشاره به شعار سال، اظهار داشت: مقام معظم رهبري به دو موضوع مهم تأكيد نمودند؛ توجه به مباحث اقتصادي و توجه به معيشت قشرهاي ضعيف جامعه

فرماندار در ادامه، بيان داشت: بخش مهمي از مشكلات اقتصادي موجود مربوط به خباثت هاي آمريكاست و بخشي هم مربوط به ضعف هاي مديريتي است كه البته بايستي اين تهديدات را به فرصت تبديل نماييم؛ زيرا مهمترين عامل برون رفت از شرايط كنوني كشور است.

كريمي فرماندار در قسمتي از سخنان خود گفت: حماقت آمريكا و ترامپ مبني بر تروريستي خواندن يكي از نيروهاي مسلح كشورمان، سپاه پاسداران، اين امر كمك كرد به اراده، ايستادگي،وحدت و مقابله با زياده خواهي هاي آمريكا، زيرا اين اقدام نابخردانه بدور از رويه هاي قانوني و بين المللي و فاقد مشروعيت مي باشد.

مهندس كريمي خطاب به مديران،تأكيد نمود:فلسفه وجودي نظام هاي اداري،كارآمدي و سودمندي براي مردم است.لذا بايستي با احترام با مردم رفتار بشود و تكريم ارباب رجوع و حرمت دادن به مردم با چهار مؤلفه،(( سرعت، دقت، عدالت و سلامت)) در امر خدمت رساني مورد توجه مسئولين امر قرار گيرد.

فرماندار و رئيس ستاد انتخابات شهرستان قائنات،اظهار داشت:مهمترين كاركرد اصلي امسال دولت، برگزاري انتخابات مجلس شوراي اسلامي است.لذا ما مصمم به برگزاري انتخاباتي پرشور، رقابتي، سالم و با نصب العين قرار دادن فرمايش مقام معظم رهبري كه فرمودند: ((رأي مردم، حق الناس است))؛ هستيم و تلاش خواهيم نمود بتوانيم انتخاباتي قانوني و در كمال امنيت و سلامت برگزار نماييم.

مهندس كريمي خطاب به مديران دستگاه هاي اجرايي، تأكيد نمود:ضمن پيگيري جذب 100 درصدي اعتبارات سال 97، ارائه پروژه هاي پيشنهادي براي سال 98؛ اولويت با پروژه هاي عمراني نيمه تمام است. لذا مديران مكلف به استفاده از پيمانكاران بومي و همچنين استفاده از مصالح، امكانات و تجهيزات موجود در شهرستان در اجراي پروژه هاي عمراني و غيره  مي باشند.

 
 
 
تعداد بازدید: 130
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal