۱۳۹۸ جمعه ۲۶ مهر
English
صفحه اصلی
1398/02/12 شورا، محل تلاقي فكر و انديشه است كه بايستي از اين ظرفيت در توسعه و عمران همه جانبه شهرها و روستاها استفاده شود
شورا، محل تلاقي فكر و انديشه است كه بايستي از اين ظرفيت در توسعه و عمران همه جانبه شهرها و روستاها استفاده شود

مهندس كريمي فرماندار قائنات در همايش شوراهاي اسلامي بخش نيمبلوك ، ضمن تبريك نهم ارديبهشت، روز شوراها، اشاره به فرمايشي از مولاي متقيان حضرت علي عليه السلام كرد و بيان داشت: خدا رحمت كند آن كسي را كه بداند از كجا آمده، كارش چيست و قرار است به كجا برود. لذا شوراهاي اسلامي سرمايه اجتماعي عظيمي هستند كه بايد نگاه و افق جديدي براي فرداي شهر و روستا داشته باشند. همچنين شوراهاي اسلامي در مباحث پيشگيري و كاهش آسيب هاي اجتماعي نقش بسزائي مي توانند ايفا نمايند.

فرماندار در ادامه با تأكيد براينكه ترامپ با تشكيل اتاق فكر هر روز به دنبال تحريم هاي ظالمانه و غيرقانوني برعليه ملت ايران است، افزود: شورا هاي اسلامي بايستي شرايط كنوني كشور را بدرستي براي عموم شهروندان و اهالي روستا ها تبيين نمايند.

مهندس كريمي فرماندار خطاب به شوراهاي اسلامي،تأكيد نمود: باتوجه به اينكه امسال انتخابات را داريم،شهرستان قائنات نيازمند به وحدت و مشاركت حداكثري مردم در انتخابات است. لذا همه ما بايد سعي نماييم وقت مان را صرف دعواها و اختلافات سياسي نكنيم. بلكه با استفاده از نخبگان و افراد تحصيل كرده شهرها و روستا ها اتاق فكري تشكيل دهيد و سند توسعه شهر و روستاي خودمان را تدوين نماييم.

برپايه اين گزارش در پايان اين همايش از شوراهاي اسلامي بخش نيمبلوك تجليل بعمل آمد.

 
 
 
تعداد بازدید: 26
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal