۱۳۹۸ سه شنبه ۲۵ تير
English
صفحه اصلی
1398/01/24 كريمي فرماندار: بارندگي روز جاري در شهرستان قائنات خوشبختانه تا اين لحظه خسارتي به راهها، منازل مسكوني و قنوات نداشته است.
كريمي فرماندار: بارندگي روز جاري در شهرستان قائنات خوشبختانه تا اين لحظه خسارتي به راهها، منازل مسكوني و قنوات نداشته است.

كريمي فرماندار: بارندگي روز جاري در شهرستان قائنات خوشبختانه تا اين لحظه خسارتي به راهها، منازل مسكوني و قنوات نداشته است.

نظر به ورود سامانه بارشي به استان و به تبع آن اين شهرستان و احتمال آب گرفتگي و وقوع سيلاب، در حال حاضر كليه بخشداران،شهرداران، دهياران، نيروهاي امداد و نجات، خدمات رسان، نظامي، انتظامي و راهداري در حال آماده باش كامل بسر مي برند.

لازم به ذكر است طي چند روز گذشته از مسيل ها و نقاط حادثه خيز شهرستان بصورت ميداني بازديد بعمل آمد و تمهيدات و تدابير لازم به منظور جلوگيري و مقابله با هرگونه حادثه اي در جلسه فوق العاده مديريت بحران شهرستان كه ساعتي پيش پايان يافت، اتخاذ گرديده است.

فرماندار در پايان از همراهي و همكاري عموم شهروندان فهيم قائناتي با ستاد مديريت بحران به منظور جلوگيري از هرگونه خسارت هاي جاني و مالي تقدير و تشكر نمود.

تعداد بازدید: 24
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal