۱۳۹۸ سه شنبه ۲۵ تير
English
صفحه اصلی
1398/01/20 شهرداري و شورا يك نهاد عمومي است كه انتظارات مردم از اين مجموعه بالاتر است. لذا بايد با هم افزايي در راستاي رضايت مندي بيشتر مردم تلاش كنيم
شهرداري و شورا يك نهاد عمومي است كه انتظارات مردم از اين مجموعه بالاتر است. لذا بايد با هم افزايي در راستاي رضايت مندي بيشتر مردم تلاش كنيم

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان قائنات صبح امروز نشست هم انديشي مهندس كريمي فرماندار به اتفاق مهندس نوروزي معاون برنامه ريزي و امور عمراني فرمانداري با يحيي پور شهردار و اعضاي شوراي اسلامي شهر قائن در محل دفتر كارشان برگزار گرديد.

فرماندار در نشست هم انديشي با شهردار و اعضاي شوراي اسلامي شهر قائن، خاطرنشان نمود: شهرداري و شورا يك نهاد عمومي است كه انتظارات مردم از اين مجموعه بالاتر است. لذا بايد با هم افزايي در راستاي رضايت مندي بيشتر مردم تلاش كنيم.

ايشان در ادامه بيان داشتند: نبايستي اختلاف سليقه ها سبب شود كه از اهداف و رسالت اصلي مان دور بمانيم و نتوانيم آنچنان كه شايسته شهروندان است، خدمت نماييم.

مهندس كريمي در پايان از شهردار و اعضاي شوراي اسلامي شهر قائن خواست: تدابيري انديشيده شود تا در سال 98 چگونه بهتر زيستن، تحول زندگي فردي در خصوص تغيير سبك زندگي، رژيم غذايي، آموزش فردي و توانمند سازي شهروندان در دستور كار شهرداري و شوراي اسلامي قرار بگيرد.

برپايه اين گزارش در ابتداي اي نشست قرائي رئيس شوراي اسلامي شهر قائن، ضمن تقدير و تشكر از تلاش ها و پيگيري هاي مجدانه و شبانه روزي شخص مهندس كريمي فرماندار محترم قائنات كه در حوزه هاي مختلف از ابتداي حضور در اين شهرستان در مركز استان و در تهران داشته اند، به پاره اي از مسائل و مواردي كه نياز به پيگيري دارد،پرداختند.

 
 
 
تعداد بازدید: 54
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal