۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۷ تير
English
صفحه اصلی
1398/01/11 روستائيان عزيز بايستي از ظرفيت هاي قانوني و نيروي انساني مستعد و توانمند در راستاي ايجاد اشتغال پايدار و رونق توليد در روستا بخوبي استفاده نمايند.
روستائيان عزيز بايستي از ظرفيت هاي قانوني و نيروي انساني مستعد و توانمند در راستاي ايجاد اشتغال پايدار و رونق توليد در روستا بخوبي استفاده نمايند.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان قائنات شب گذشته دهگردشي مهندس كريمي فرماندار شهرستان قائنات به اتفاق نماينده مردم قائنات و زيركوه، مهندس نوروزي معاون برنامه ريزي و امور عمراني فرمانداري، رمضان پور بخشدار مركزي و تعدادي از مديران دستگاه هاي خدمات رسان به روستاي بُزن آباد صورت گرفت.

مهندس كريمي فرماندار قائنات در جمع اهالي روستاي بُزن آباد، خطاب به اهالي اين روستا، تأكيد نمود: با توجه به اينكه امسال از سوي مقام معظم رهبري، سال رونق توليد نامگذاري شده، روستائيان عزيز بايستي از ظرفيت هاي قانوني و همچنين از ظرفيت نيروي انساني مستعد و توانمند در راستاي ايجاد اشتغال پايدار و رونق توليد در روستا بخوبي استفاده نمايند.

فرماندار قائنات در ادامه بيان داشت: دولت فقط زيرساخت ها و فرصت هاي سرمايه گذاري را در حوزه ايجاد اشتغال و رونق توليد فراهم مي نمايد. لذا در مباحث اقتصادي، اشتغالزايي، و توليد مردم بايستي بطور جد ورود پيدا كنند.

برپايه اين گزارش بعد از اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء، دهيار روستا به بيان برخي از مشكلات و نيازمندي ها، من جمله: پيگيري رفع مشكلات مرم با منابع طبيعي و احداث بند خاكي،تعريض جاده روستا به قائن،مرمت قنوات، احداث سالن ورزشي، افزايش شبكه هاي ديجيتال و گازرساي به روستا پرداخت و در ادامه مهندس كريمي فرماندار با توجه به اعتبارات شهرستان و توجه به اولويت ها و نيازمندي هاي ضروري مردم، در خصوص مرمت قنوات، اصلاح نقاط حادثه خيز راه روستا به قائن، افزايش شبكه هاي ديجيتال و مطالعه طرح هاي آبخيزداري قول مساعد بررسي و پيگيري دادند.

 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 59
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal