۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۷ تير
English
صفحه اصلی
1398/01/11 يكي از مهمترين مؤلفه هاي تأثيرگذار در رابطه با رفع مشكلات و نيازمندي هاي روستائيان عزيز، توانمند نمودن آنان است.
يكي از مهمترين مؤلفه هاي تأثيرگذار در رابطه با رفع مشكلات و نيازمندي هاي روستائيان عزيز، توانمند نمودن آنان است.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان قائنات عصر روز گذشته دهگردشي مهندس كريمي فرماندار شهرستان قائنات به اتفاق نماينده مردم قائنات و زيركوه، مهندس نوروزي معاون برنامه ريزي و امور عمراني فرمانداري، رمضان پور بخشدار مركزي و تعدادي از مديران دستگاه هاي خدمات رسان به روستاي عشايري خرم آباد صورت گرفت.

عصر روز گذشته فرماندار قائنات در جمع اهالي روستاي عشايري خرم آباد، اظهار داشت: يكي از مهمترين مؤلفه هاي تأثيرگذار در رابطه با رفع مشكلات و نيازمندي هاي روستائيان عزيز، توانمند نمودن آنان است.

مهندس كريمي فرماندار قائنات: عشاير بايستي با همدلي، همراهي و كمك به يكديگر و همچنين با اصلاح نژاد دام سبك نسبت به رفع مشكلات موجود اقدام نمايند.

برپايه اين گزارش در ابتداي اين دهگردشي دهيار روستا به بيان برخي از مشكلات و نيازمنديهاي اين روستا، از جمله:احداث سيل بند در حاشيه روستا،جابجايي تعدادي از تيرهاي برق روستا،رفع مشكل علوفه دام سبك و خدمات زيربنايي براي چند واحد مسكوني روستا پرداخت كه در ادامه مهندس كريمي فرماندار در خصوص هر يك از موارد مطرح شده قول مساعد بررسي و پيگيري لازم را به اهالي دادند.

 
 
 
تعداد بازدید: 67
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal