۱۳۹۸ چهارشنبه ۵ تير
English
صفحه اصلی
1397/10/10 داشتن سند توسعه همه جانبه شهري با استفاده از ظرفيت نخبگان و تجارب افراد مؤثر، قطعا شهرونداني مسئوليت پذير را تربيت خواهد نمود.
داشتن سند توسعه همه جانبه شهري با استفاده از ظرفيت نخبگان و تجارب افراد مؤثر، قطعا شهرونداني مسئوليت پذير را تربيت خواهد نمود.
مقام عالي دولت در آئين تجليل از تلاش هاي يكساله شهردار قائن، با تأكيد بر اينكه بايد مديريت هزينه ها را داشته باشيم و بودجه عملياتي را اجرائي نماييم،اظهار داشت: در برنامه ريزي و اجراي پروژه هاي مختلف حوزه شهري مي بايست چهار مؤلفه دقت، سرعت،عدالت و سلامت مدنظر مسئولين امر قرار بگيرد.
مهندس كريمي فرماندار قائنات در قسمتي از سخنان خود اشاره به خدمات و توجه دولت تدبير و اميد به شهرداري ها، نمود و گفت: دولت تدبير و اميد بيشترين توجه و عنايت را به شهرداري ها و دهياري ها، بخصوص شهرداري هاي مناطق كوچكتر و كمتر توسعه يافته داشته است. از جمله كمك هاي ويژه از ماده 38 قانون ارزش افزوده و توزيع قير يارانه اي به حدي است كه سه چهارم بودجه شهرداري ها را دولت پرداخت مي نمايد.
مهندس كريمي فرماندار در اين آئين، تصريح نمود: يكي از نازيبائي هايي كه ما در سطح شهر قائن شاهد آن هستيم؛ عدم اجراي عدالت در توزيع امكانات، تجهيزات و ارائه خدمات در برخي از نقاط شهر است. لذا بايستي تدابيري اتخاذ گردد تا اين امكانات و خدمات بصورت متوازن و مساوي در تمام نقاط اين شهر مدنظر قرار بگيرد.
فرماندار ضمن تقدير از تلاش هاي يكساله مهندس يحيي پور شهردار قائن،خطاب به ايشان، بيان نمود: شهر ايده آل و برتر، شهري است كه بتوانيم شهرونداني مسئوليت پذير را آموزش بدهيم و شهري را با امكانات و نگرش مهاجر پذير فراهم نماييم.
مهندس كريمي در پايان خطاب به كليه مسئولين شهرستان، تأكيد نمود: در پذيرائي ها و تهيه هداياي لازم، همه موظف هستند از توليدات، صنايع دستي و محصولات اين شهرستان استفاده نمايند.
برپايه اين گزارش در آئين از تلاش هاي يكساله مهندس يحيي پور شهردار قائن تجليل بعمل آمد.
 
 
 
 
تعداد بازدید: 49
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal