۱۳۹۸ سه شنبه ۳۱ ارديبهشت
English
صفحه اصلی
1397/09/08 تدوين اولويت هاي كاري، ايجاد،حفظ و صيانت از اشتغال، حفظ سرمايه هاي بزرگ نظام و تكريم و رعايت حقوق ارباب رجوع ها بايستي بطور ويژه در دستور كار همكاران قرار گيرد.
تدوين اولويت هاي كاري، ايجاد،حفظ و صيانت از اشتغال، حفظ سرمايه هاي بزرگ نظام و تكريم و رعايت حقوق ارباب رجوع ها بايستي بطور ويژه در دستور كار همكاران قرار گيرد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان قائنات شب گذشته نشست هم انديشي مهندس كريمي فرماندار با معاونين، بخشداران و كاركنان فرمانداري و بخشداري هاي تابعه شهرستان قائنات در محل سالن جلسات فرمانداري برگزار گرديد.

مهندس كريمي فرماندار در نشست هم انديشي كه با معاونين، بخشداران و كاركنان فرمانداري و بخشداري هاي تابعه شهرستان قائنات داشت؛ تأكيد كرد: تدوين اولويت هاي كاري، ايجاد،حفظ و صيانت از اشتغال، حفظ سرمايه هاي بزرگ نظام و تكريم و رعايت حقوق ارباب رجوع ها بايستي بطور ويژه در دستور كار همكاران قرار گيرد.

مقام عالي دولت در ادامه با اشاره به اينكه ما معتقد به نگاه سيستمي هستيم؛ خاطرنشان كرد: بايد با هم افزايي و با استفاده از همه ظرفيت هاي شهرستان به دنبال حل مشكلات مردم باشيم.

 
 
 
تعداد بازدید: 37
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal