۱۳۹۸ سه شنبه ۳۱ ارديبهشت
English
صفحه اصلی
1397/08/29 هنر، ملجأ و مأمن خوبي براي لحظات غم و نااميدي انسان هاست و يكي از مهمترين عواملي كه اجراي آن براي انسان ها آرامش به ارمغان مي آورد؛ هنر است.
هنر، ملجأ و مأمن خوبي براي لحظات غم و نااميدي انسان هاست و يكي از مهمترين عواملي كه اجراي آن براي انسان ها آرامش به ارمغان مي آورد؛ هنر است.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان قائنات مهندس كريمي فرماندار شهرستان قائنات در اختتاميه دوازدهمين دوره مسابقات تئاتر استاني كه به ميزباني شهرستان قائنات برگزار گريد؛ اظهار داشت: جامعه اي كه در آن هنر وجود نداشته و پويايي هنر در آن وجود نداشته باشد؛ جامعه مرده اي است.

مهندس كريمي فرماندار شهرستان قائنات در اختتاميه دوازدهمين دوره مسابقات تئاتر استاني كه به ميزباني شهرستان قائنات برگزار گريد؛ اظهار داشت: جامعه اي كه در آن هنر وجود نداشته و پويايي هنر در آن وجود نداشته باشد؛ جامعه مرده اي است.

مقام عالي دولت در ادامه، خاطرنشان كرد: هنر، ملجأ و مأمن خوبي براي لحظات غم و نااميدي انسان هاست و يكي از مهمترين عواملي كه اجراي آن براي انسان ها آرامش به ارمغان مي آورد؛ هنر است.

فرماندار قائنات با اشاره به اينكه هنر يك زبان بين المللي است، تصريح كرد: هنرمندان  با هنرمندي كه دارند مي توانند تمدن هفت هزار ساله ايراني و به ويژه فرهنگ، گذشت، ايثار و فداكاري و نوع دوستي كه ريشه در انقلاب اسلامي و هشت سال دفاع مقدس دارد را به دنيا عرضه نمايند.

كريمي فرماندار قائنات در پايان، تأكيد كرد: در شرايط كنوني جامعه ما نيازمند همدردي، همراهي و صبوري است. لذا هنرمندان بايد باتوجه به همه مسائل و چالش هايي كه وجود دارد؛ كمك نمايند نشاط، شادابي و پمپاژ اميد به آينده در كانون خانواده ها و در جامعه نهادينه گردد.

 
 
 
 
تعداد بازدید: 31
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal