۱۳۹۸ سه شنبه ۲۹ مرداد
English
صفحه اصلی
1397/07/21 مسائل و مشكلات دانشگاه بزرگمهر قائنات و ديگر مراكز آموزش عالي شهرستان قائنات در حوزه هاي مختلف بررسي گرديد.
مسائل و مشكلات دانشگاه بزرگمهر قائنات و ديگر مراكز آموزش عالي شهرستان قائنات در حوزه هاي مختلف بررسي گرديد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان قائنات مهندس كريمي فرماندار شهرستان قائنات در معيت دكتر شمس بخش مدير دفتر وزارتي و مشاور وزير علوم ضمن بازديد از قسمت هاي مختلف دانشگاه بزرگمهر قائنات، در نشستي كه فلاحتي نماينده مردم قائنات و زيركوه، دكتر آيتي معاون دانشگاه بيرجند، اساتيد و مديران دانشگاه حضور داشتند؛ مسائل و مشكلات دانشگاه بزرگمهر قائنات و ديگر مراكز آموزش عالي شهرستان قائنات در حوزه هاي مختلف بررسي گرديد. 

مهندس كريمي فرماندار شهرستان قائنات در نشستي كه به اتفاق دكتر شمس بخش مدير دفتر وزارتي و مشاور وزير علوم، فلاحتي نماينده مردم قائنات و زيركوه، دكتر آيتي معاون دانشگاه بيرجند، با اساتيد و مديران دانشگاه بزرگمهر قائنات داشت؛ تأكيد كرد: بهترين و پربازده ترين سرمايه گذاري اقتصادي در هر كشوري، سرمايه گذاري در راستاي ارتقاي كيفيت آموزش است.  

 فرماندار در ادامه، بيان داشت: در يك عصري بسر مي بريم كه مواجه هستيم به اوج علم، خرد و دانش، در گذشته يكي از مهمترين شاخصه هاي توسعه، توجه به منابع فيزيكي و خدادادي بوده است. ولي امروزه مهمترين شاحصه هاي توسعه در هر كشوري، شاخص دانائي و ناداني است.

مهندس كريمي در پايان با اشاره به اينكه شهرستان قائنات داراي 120 هزار نفر جمعيت و داراي 9 مركز دانشگاهي مي باشد؛ خاطرنشان كرد: اين شهرستان در حدود 200 هزار نفر را تحت پوشش دانشگاهي دارد و دومين شهرستان بزرگ استان هست و از يك ظرفيت بسيار مناسبي براي پذيرش داشنجو برخوردار است. لذا اين شهرستان به منظور توسعه در حوزه دانشگاهي و رفع مشكلاتي كه وجود دارد، نيازمند عنايت و توجه ويژه مسئولين كشوري است.

 دكتر شمس بخش مدير دفتر وزارتي و مشاور وزير علوم در هم در اين نشست ضمن قول مساعد بررسي و پيگيري مشكلات مطرح شده از سوي مديران و دانشجويان دانشگاه بزرگمهر، اظهار داشت: يكي از سياست هاي وزارت اين است كه رشته هايي را در مراكز دانشگاهي داشته باشيم كه هم نياز مناطق مختلف باشد و هم بتواند نيازهاي پژوهشي اين مناطق را مرتفع سازد.
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 95
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal